Home Bitcoin (BTC) Haberleri Kraken Büyüme Liderinin Öngörülerine Göre Kurumsalların Gelişi BTC’de Boğayı Başlatabilir

Kraken Büyüme Liderinin Öngörülerine Göre Kurumsalların Gelişi BTC’de Boğayı Başlatabilir

0
Kraken Büyüme Liderinin Öngörülerine Göre Kurumsalların Gelişi BTC’de Boğayı Başlatabilir

Kraken’in büyüme lideri Dan Held’e göre, kurumsal yatırımcılar Bitcoin boğa piyasasının en uç noktasını başlatabilir.

Uzun bir Twitter floodun da Held, 164.000 takipçisine Bitcoin’in piyasaya trilyonlarca dolar değer katabilecek kurumsal yatırımcıları hızla çektiğini söylüyor.

Sürü burada. Kurumlar 100 trilyon doları yönetiyor ve şimdi bunun bir kısmı Bitcoin’e geliyor.

Kurumlar Bitcoin’e erişim sağladıkça ve satın aldıkça, Bitcoin’in satın alınabilirliğini azaltıyor. “

Held, Coinbase’in 2019’un dördüncü mali çeyreğinden bu yana gördüğü kurumsal Bitcoin ticareti seviyesinin , özellikle 2020’nin 4. çeyreğine doğru endişe verici bir oranda arttığına işaret ediyor.

“Kurumların yükselişini ölçmenin daha somut bir yolu, Coinbase’in kurumsal ve perakende ticaret hacmini ayıran bir grafiğe sahip olan S-1 dosyalamasıdır. Gördüğümüz gibi, kurumların yükselişi 2019’un 2. çeyreğinde başladı ve 2020’nin 4. çeyreğinde yükselişe geçti. “

Held, Bitcoin’in bu daha büyük yatırımcılar arasında nüfuz kazandıkça, BTC ve finans piyasasının genel görünümünü değiştiren önemli kalma gücü kazanacağını belirtti.

“Bu, Bitcoin’in benimseme eğrisinde önemli bir geçiş. Bir değer deposu olarak daha yaygın olarak kabul gördükçe, dünyamızda daha da derinleşiyor …

Bu Bitcoin döngüsü farklıdır. Bitcoin, daha önce hiçbir zaman bir makro zemine (geleneksel finansal sistem) karşı, Bitcoin’in neden gerekli olduğunu, anlatının tek olduğunu ve akışların kolayca Bitcoin’e gelebileceğini vurgulayan bu kadar güçlü temellere sahip olmamıştı. “

Kraken yöneticisi, bu seviyedeki yaygın benimsenmesinin eşsiz bir boğa piyasasını tetikleyebileceğine veya gelecekteki ayı piyasalarının yoğunluğunu azaltabileceğine inanıyor.

“Bunun * muhtemelen * öncekilerden daha yoğun bir boğa piyasasına ve / veya daha ılımlı bir ayı piyasasına yol açabileceğini düşünüyorum.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here