Home Bitcoin (BTC) Haberleri JP Morgan Bitcoin Anketi Ve Ortaya Çıkan Sonuçlar!

JP Morgan Bitcoin Anketi Ve Ortaya Çıkan Sonuçlar!

0
JP Morgan Bitcoin Anketi Ve Ortaya Çıkan Sonuçlar!

Yakın zaman da yapılmış bir JP Morgan anketi, ankete katılanların% 22’sinin ilgili kuruluşlarının kripto para birimlerinde ticaret yapma veya yatırım yapma olasılığının yüksek olduğunu söyledi. Ankete katılanlara sorulduğunda Bitcoin yatırımı yapanların yapmayanlara oranla yüksek olduğu ortaya çıktı.

Bu anketin raporuna göre bir çok kişi büyük yatırımcıların ve şirketlerin kripto varlıklar hakkında iyi şeyler düşündüğünü söylüyor. 2021 yılının başlamasıyla bir çok kurumsal şirket Bitcoin aldığını açıkladı. Bazı büyük yatırım yapacak firmaların olduğunun sinyalini de piyasa haberlerinden almaktayız.

Aynı rapor şunu da gösteriyor. Bitcoin yatırımı ya da kullanımı yapmak istemeyen yatırımcılarda var. Bu kişiler şuan için ezici çoğunluktalar. Bunlara ek olarak ankete katılanlar %98 oranla kripto para dünyasında dolandırıcılığın ve illegal faaliyetlerin yaygın olduğunu düşünüyor.

Yine de, kripto para birimlerine yatırım yapma konusundaki bu algıya veya isteksizliğe rağmen, ankete katılanların yaklaşık% 58’i hala bu yeni varlık sınıfının “sürekli var olacağına” inanıyor. Öte yandan, yatırımcıların yaklaşık% 7’si kripto para birimlerinin “en önemli varlıklardan biri olacağını” iddia ediyor.

Bir çok önemli kuruluş tarafından dijital varlıkların görünür şekilde benimsenmesine rağmen, ankete katılan yatırımcıların yaklaşık% 21’i hala kripto para birimlerini “geçici bir heves” olarak görüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here