Home Altcoin Haberleri Binance Smart Chain (BSC) IDEX, Binance Smart Chain’de (BSC) Başladı: İşlem Ücretlerini Düşürmeyi Hedefliyor

IDEX, Binance Smart Chain’de (BSC) Başladı: İşlem Ücretlerini Düşürmeyi Hedefliyor

0
IDEX, Binance Smart Chain’de (BSC) Başladı: İşlem Ücretlerini Düşürmeyi Hedefliyor

Multiverse çözümünü piyasaya sürdükten birkaç ay sonra IDEX, daha düşük işlem ücretleri sunmak için hizmetlerini Binance Akıllı Zincire genişletti.

Merkezi olmayan borsa IDEX, verileri yeni blok zincirlerine aktarmak için yakın zamanda piyasaya sürdüğü çoklu zincir çözümünü kullanarak Binance Akıllı Zincir ticaret altyapısı başlattı. Sonuç olarak, platform yeni varlıkları devreye alacak ve ticari uzlaştırma maliyetlerini önemli ölçüde azaltacaktır.

IDEX, Binance Smart Chain’e Katıldı

Geçen yıl piyasaya sürülen Binance Akıllı Zincir (BSC) blok zinciri, akıllı sözleşmeler işlevini desteklemek için Binance Chain ile paralel olarak çalışıyor. BSC’ye en son entegrasyon, merkezi olmayan kripto değişimi (DEX) IDEX adına gelir .

Daha önce bildirildiği gibi IDEX, altyapısını BSC’nin 1. katmanı da dahil olmak üzere diğer blok zincirlerine genişletmek için Multiverse adlı çok zincirli bir çözüm yayınladı .

Her iki proje de işlem ücretlerini düşürmeyi ve borsada etkileşim kurarken kullanıcıların deneyimini geliştirmeyi hedefliyor. Duyuruya göre, BSC, işlem başına ortalama 0,10 $ ‘lık bir maliyetle halihazırda beş milyondan fazla işlem gerçekleştirdi. Karşılaştırma için, Ethereum tabanlı DEX’ler 46 milyon işlem tamamladı, ancak ortalama ücret 4,5 dolar.

“IDEX, DEX ticaretinin geleceğini göstermekten heyecan duyuyor. Kripto para piyasasına daha fazla kullanıcı girdikçe, mümkün olan en iyi ticaret deneyimini sağlamaya kararlıyız. 0,10 ABD doları kadar düşük ödeme maliyetleri ve geliştirilmiş işlevsellik ile IDEX BSC, piyasadaki en kullanıcı dostu DEX’tir. ” – IDEX’in kurucu ortağı ve CEO’su Alex Wearn yorum yaptı.

Binance’den bir sözcü, BSC’nin “blok zincirinin ölçeklenebilirlik zorluklarını düzeltmek için hızlı, merkezi olmayan ticareti kolaylaştırmayı” amaçladığını belirtti. Ek olarak, önde gelen kripto para birimi değişim çözümü, TrustSwap ve PancakeSwap dahil olmak üzere diğer birçok ticaret platformunu barındırır.

Birçok Entegrasyondan İlki?

Multiverse çözümünün BSC ile başarılı bir şekilde kullanılmasının yanı sıra, merkezi olmayan borsa, daha fazla entegrasyon kullanmayı planlıyor.

Wearn, projenin “IDEX altyapısını desteklemek ve güvenli, yüksek performanslı bir platform aracılığıyla çeşitli blok zincirlerinde varlıkların ticareti için bir merkez haline gelmek” için diğer Layer-1 blok zinciri ağlarını aradığını açıkladı.

Borsa ayrıca lansmanın ardından müşterilerini ödüllendirmeyi planlıyor. 2 Şubat ile 16 Şubat arasında, tüm pay sahipleri, projenin yerel jetonu IDEXB biçiminde işlem ücretlerinin% 50’sini geri alacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here