Home Kripto Para Haberleri Huobi Kripto Para Borsası “Cred” ile ortak oldu

Huobi Kripto Para Borsası “Cred” ile ortak oldu

0
Huobi Kripto Para Borsası “Cred” ile ortak oldu
  • Kripto para borsası ve kripto para cüzdan sağlayıcısı Huobi, merkezi olmayan Cred ile ortaklık kurdu.
  • Ortaklık sayesinde, Huobi kullanıcıları artık aylık faiz ödemeleri almak için kripto para birimlerini ödünç alabilecekler.

Bir kripto borsası ve kripto para cüzdan sağlayıcısı olan Huobi, merkezi olmayan bir kripto kredili sistem platformu olan Cred ile bir ortaklığa girdi. Ortaklık, Huobi kullanıcılarının kripto paralarıyla kazanmalarına yardımcı olacak. Borsa tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Cred’in borç verme ve borçlanma hizmetleri yakında Huobi cüzdanına tamamen entegre olacak. M-cüzdan, 200 ülke ve bölgedeki kullanıcılar için sekiz adet sabit para da dahil olmak üzere 1000’den fazla kripto varlığı destekliyor.

İki şirket desteklenen kripto varlıklarının tam bir listesini sunmasa da,Bitcoin (BTC), Eter (ETH) ve Universal Dollar (UPUSD) gibi stabilcoinler yeni teklifin bir parçası olacak.

Cred, lisanslı bir kredi veren ve bir kripto ve blockchain şirketleri koalisyonu olan Universal Protocol Alliance’ın kurucu üyesidir. Yeni ortaklık ile ilgili olarak, Cred CEO’su Dan Schatt, şirketin bu “finansal istikrarsızlık zamanlarında” merkezsiz finansal hizmetlerini kullanıcılara sunmaya istekli olduğunu söyledi.

Ortaklık sayesinde Huobi kullanıcıları artık aylık faiz ödemeleri almak için kripto varlıklarını ödünç alabilecekler. Ayrıca vaat edilen varlıklarını ek süreler boyunca devretme fırsatı bulacaklar. Programa katılmak için herhangi bir minimum gereklilik yoktur ve faiz kripto varlıklarına ödenebilir. Cüzdanlarında 150.000 dolar tutan kullanıcılar, Cred’in Özel Müşteri İş Ortaklarına danışarak özel bir program da oluşturabilirler.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here