Home Kripto Para Haberleri Huobi C2C Kredili Hizmeti Yayına Sundu, Hizmet Ücreti % 8’e Kadar İndirdi

Huobi C2C Kredili Hizmeti Yayına Sundu, Hizmet Ücreti % 8’e Kadar İndirdi

0
Huobi C2C Kredili Hizmeti Yayına Sundu, Hizmet Ücreti % 8’e Kadar İndirdi

Küresel borsa hizmeti veren Huobi, kendi web sitesinde çok beklenen Huobi C2C kredi hizmetine başladığını açıkladıktan sonra ekstra olarakbir kampanya daha yaptılar. .

Huobi kripto para borsasının resmi duyurusuna göre, müşterileri için servis ücretlerinden yüzde 50 indirim sunduğunu ve önceki ücretlerin toplam işlemin yüzde 18’i olduğunu söyledi.

Yeni özelliğin lansmanı ile Huobi, işlem ücretini toplam ücretin yüzde 8’ine indirmeye karar verdi .

Huobi, C2C kredi hizmetinden yararlanmak isteyen müşteri tabanının, uygulamalarının yeni bir sürümünü indireceğini veya doğrudan web sayfalarından yararlanacağını duyurdu.

Huobi C2C Kredi Sisteminin Özelikleri

Bu yeni Huobi C2C ((Müşteri’den müşteriye) girişimi, tüccarlar Fintechs crypto.com girişimi ile kripto para ticareti yapmak için borç para vermesi çok güzel bir örnek.

Huobi resmi duyurusunda belirttiği gibi, platform borçlu ve borç verenler olacak, işlem yapmak için dengeli bir yer. Platform, bireyleri eşit olarak iki farklı açıdan eşleştirecektir: kredi yönü ve borçlu yönü.

Kredi boyutu, belirli bir zamanda tahakkuk eden belirli bir faizle iade edilecek varlıkların kredilendirilmesi ile ilgilidir. Majorly belirteçleri almaya hazırız kullanıcılarla borçlu boy fırsatlar belirli bir oranda geri bazılarıyla ödenecek çıkarlar .

Huobi Kredi Limit Faktörü

Huobi, platformu yönetecek yönergelerin zaman geçtikçe değişikliklere ve incelemelere tabi olacağını, böylece siteyi kullanıcı dostu hale getireceğini belirtti. Huobi, normal müşteriler için mevcut kredi limitinin 1 – 6 HT seviyesi olduğunu ve VIP için bunun Huobi token (HT) tutma seviyesinin ve ilgili kredi limitinin bu programına dayanarak istedikleri kadar olabileceğini söyledi.

Huobi C2C borç verme hizmetinin yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle, şirket, zincir halinde bir analitik araç olan Atlas’ın ve kovan ağını desteklemesinin ardından yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Platform, C2C token borç verenlerinin ve borçlularının buluşmasını sağlarken, birbirleriyle çelişiyorlar..

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here