Home Kripto Para Haberleri Hoo, 15 Aralık 2021’de Küresel Dağıtılmış Bulut Depolama Zirvesine Katılacak

Hoo, 15 Aralık 2021’de Küresel Dağıtılmış Bulut Depolama Zirvesine Katılacak

0
Hoo, 15 Aralık 2021’de Küresel Dağıtılmış Bulut Depolama Zirvesine Katılacak

15-17 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında Hoo, Birleşik Arap Emirlikleri, Abu Dabi’deki Küresel Dağıtılmış Bulut Depolama Zirvesi’ne (DCS 2021) katılmaya davet edilecek. Bu zirve, Blockchain Teknolojilerini geliştirmekle ilgilenen ve finansal hizmetler liderleri için en son bilgileri sunan 200 önde gelen uzmandan oluşan bir ekibi bir araya getiren Abu Dabi Ulusal Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

Büyüleyici açılış konuşmaları, ilgi çekici Ted-Talk tarzı sunumlar, bilgilendirici kısa biçimli sunumlar ve kapsamlı sahne tartışmaları içeren bir dizi etkinlik ve tartışmada zirve, mevcut durumda 2000 küresel işletmeden 20.000’den fazla davetliden oluşan izleyici kitlesini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bu hızla büyüyen dijital alanı etkileyen konular.

Blockchain World’ün bir parçası olarak, bu etkinliğin temel odak noktası, işletmelerin ve hükümetin Blockchain’i benimsemesinden hızla değişen bir dünyada çeşitliliğine ve sosyal etkisine kadar uzanıyor. Tartışmalar ayrıca Abu Dabi’nin milyarlarca dolarlık bir Blockchain ekonomisini nasıl inşa edebileceğine veya Orta Doğu’nun yeni dijital petrolü olmaya hazır olan şeylere odaklanacak.

Bu oyunun kurallarını değiştiren olay hakkında yorum yapan DCS Organizasyon Komitesi başkanı Adam Geri şunları söyledi: “Blockchain alanına ilgi yeni başlayanlar, girişimciler ve eski organizasyonlar için hızla artıyor. Ancak, hükümetler ve büyük çok uluslu şirketler için durum daha zordur, dolayısıyla DCS’nin önemi daha fazladır. Bu tür etkinlikler, belirli fırsatları ve yeni faydaları gerçekleştirmek için gerekli teknik, organizasyonel, kültürel ve yetenek değişikliklerini belirleyerek bu organizasyonları harekete geçirmenin yolları üzerine tartışmaları başlatmak için ideal platformlardır.”

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Hoo, DCS 2021’e katılacak ve zirve sırasında temel ürün ve hizmetlerini sergileyecek. BAE’deki daha fazla yerel kullanıcıya ve potansiyel kooperatif işletmelerine köprüler kurmak için çaba sarf etmekle kalmıyor, aynı zamanda yerel yönetimler ve işletmelerle olan bağlantıyı da güçlendiriyor. Aynı zamanda Hoo, BAE’de ve küresel olarak blok zinciri endüstri altyapısının gelişimini teşvik etmek için ekolojik tesislerini, endüstri kaynaklarını ve teknoloji birikimini kullanacak.

Son üç yılda Hoo, özellikleriyle eksiksiz bir blockchain ekosistemi yarattı ve yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Son zamanlarda, Hoo, 25 Kasım’da Hoo Cub Fonu’nu başlattı. Fon, küresel blok zinciri endüstrisinde teknolojik ve model yeniliği olan ve kullanıcılar için sürdürülebilir değer yaratabilecek erken aşama projelerine odaklanmayı amaçlıyor. Hoo Cub Fonu aracılığıyla, Hoo yalnızca endüstrinin gelişimini teşvik ederken geliştiricilere daha fazla olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bazı Hoo kullanıcılarının yatırım fırsatlarını diğerlerinden daha önce elde etmelerini sağlar.

Hoo için, değişim ekosisteminin gelişimi uzun zamandır sadece ticaret işinden daha fazlası olmuştur, ancak kripto varlıklarının dünya çapında kolayca dolaşabilmesi için ticaret etrafında eksiksiz bir endüstri ekosistemi inşa ediyor. Bu vizyon, Blockchain teknolojisi ile yönetilen bir dünyada sonsuz olasılıkları sergilemek olan Küresel Dağıtılmış Bulut Depolama Zirvesi’nin hedefi ile tutarlıdır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here