Home Kripto Para Haberleri Helium mining with Helium Bar

Helium mining with Helium Bar

0

Helium Bar, 2020’den beri helyum ağı madenciliğinde ve 2015’ten beri genel olarak radyo endüstrisinde çalışmaktadır.
8 ayı aşkın bir süredir Helyum Bar, Avrupa’daki helyum noktaları ağını genişletti ve sürekli büyüyor. Avrupa’nın en büyük şehirlerinde halihazırda 300’den fazla etkin nokta ile Helium Bar, Helyum ağındaki en büyük, bağımsız olarak işletilen ağ olduklarını iddia edebilir.

Haziran ayındaki resmi lansmanından bu yana yüzlerce insan ağı kiralamaya ve genişletmeye şimdiden katıldı. Helyum Bar Ağı sürekli büyümekte ve en önemli ortakları ile her geçen gün ağlarını genişletmekte ve karı müşterileriyle paylaşmaktadır. Helyum Bar artık her gün müşterilerinden yeni cihazlar ve siparişler alıyor, böylece popüler RAK madenciliği yalnızca katı bir şekilde sınırlandırılıyor. Helyum Bar gelecekte Bobcat’e odaklanmaya devam edecek.

Şu anda müşterilere çeşitli helyum sıcak nokta madenciliği planları sunulmaktadır:

Helium mining, çok ilgi çeken büyüyen bir iştir. Şu anda RAK, Nebra @ Co gibi cihazların teslim edilmesi genellikle 6 ayı buluyor. Helyum Bar, helyum ağına erken girdi ve devam eden radyo endüstrisi aracılığıyla altyapısını kullanabildi ve çok çeşitli helyum sıcak nokta ağları kurdu. Devam eden siparişler nedeniyle, yeni cihazlar zaten düzenli olarak kısa aralıklarla teslim ediliyor ve sizin yardımınızla onları helyum ağına besleyebilirsiniz.

Helyum Bar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, www.helium.bar adresini ziyaret edin.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here