Home Kripto Para Haberleri GTA 6 Kripto Para Piyasasına Dahil Oluyor! Yeni Seri’de Oyun İçi Kripto Para Ödülleri Olacağı İddia Ediliyor!

GTA 6 Kripto Para Piyasasına Dahil Oluyor! Yeni Seri’de Oyun İçi Kripto Para Ödülleri Olacağı İddia Ediliyor!

0
GTA 6 Kripto Para Piyasasına Dahil Oluyor! Yeni Seri’de Oyun İçi Kripto Para Ödülleri Olacağı İddia Ediliyor!

Grand Theft Auto 6’yı (GTA 6) çevreleyen sayısız söylenti var ve hayranlar umutsuzca ilgili ayrıntıları öğrenmeye çalışıyor.

Ünlü sızdırıcı Tom Henderson tarafından 3 Haziran’da atılan bir tweet’e göre, Rockstar Games tarafından henüz duyurulmamış olan ikonik serinin bir sonraki bölümü GTA 6, bazı görevleri tamamlamak için oyunculara nakit yerine kripto para ödülü verecek:

“Geçenlerde GTA 6’da bazı görevleri tamamladığınızda bazı görevlerin sizi nakit yerine bitcoin ile ödüllendireceğini duydum.”

Henderson ayrıca oyunun endüstri için “dev” olacağına inandığı çeşitli kripto para birimleri için bir komisyoncu ekleyeceğini söylüyor.

İçeriden bilgi sahibi, oyun içi kripto para biriminin kendi başına “Bitcoin” olarak adlandırılmasının pek mümkün olmadığını ekliyor:

Sadece daha az kafa karışıklığı olsun diye – şaka yapmıyorum. Güvendiğim birinden duyduğum şey buydu ve muhtemelen “Bitcoin” olarak adlandırılmayacak – Ama bu bir kripto para birimi olacak.

Henderson’ın sözleri bir tutam tuzla alınmak zorunda olsa da, Battlefield ve Call of Duty hakkında bilgi sızdırma konusundaki güvenilir sicili nedeniyle oyun topluluğu içinde iyi tanındığını belirtmek gerekir.

Ocak ayında GTA 6’nın oynanabilir bir kadın kahramanı olacağını da açıkladı.
GTA 5, bugüne kadar 140 milyonun üzerinde kopya satarak kültürel bir fenomen haline geldi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here