Home Kripto Para Haberleri Grayscale Chainlink’e Yatırım Yapmaya mı Hazırlanıyor?

Grayscale Chainlink’e Yatırım Yapmaya mı Hazırlanıyor?

0
Grayscale Chainlink’e Yatırım Yapmaya mı Hazırlanıyor?

Crypto sleuths, kripto varlık yönetimi devi Grayscale’in Chainlink’i (LINK) desteklemek için hazır olabileceğini öne süren birl belge ifşa etti.

Crypto sleuths, yakın zamanda Delaware’e bir “Grayscale Chainlink Trust (LINK)” eklendiğini keşfetti.

Twitter’daki popüler bir Chainlink meraklısı belgeleri ifşa etti ve dosyalama işleminin kripto parayı pompalamak için tasarlanmış ayrıntılı bir aldatmaca olabileceği konusunda uyardı.

Bu, ortaya çıkan Grayscale adını taşıyan tek altcoin güveni değil.

Şirketle herhangi bir ilgisi olsun ya da olmasın, Delaware’nin Şirketler Bölümü web sitesinde yapılan bir arama aynı zamanda “Grayscale Decentraland Trust (MANA)” ve “Grayscale Basic Attention Token Trust (BAT)” i de gösteriyor.

Grayscale’in resmi ürünleri, müşterilere Bitcoin, Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Horizen (ZEN), Litecoin (LTC), Stellar Lumens (XLM) ve Zcash’e satın alınmasını sunar.

Firma ayrıca, bir sepet kripto varlığına maruz kalmayı sağlayan Grayscale Digital Large Cap Fund’u da sunuyor.

Grayscale, son aylarda kurumsal müşterileri adına büyük miktarlarda Bitcoin satın almak için sürekli olarak manşetlerde yer aldı .

Firma, yayınlandığı sırada 25,5 milyar dolarlık kripto para yönetiyor. Grayscale Bitcoin Trust, yönetim altındaki 21 milyar dolarlık varlıkla en popüler ürünüdür. Ethereum 3,6 milyar dolar ile ikinci sırayı elinde tutuyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here