Home Kripto Para Haberleri Grayscale CEO’su, 2021’de Bitcoin Kurumsal Talebinin Hızlandığını Söyledi

Grayscale CEO’su, 2021’de Bitcoin Kurumsal Talebinin Hızlandığını Söyledi

0
Grayscale CEO’su, 2021’de Bitcoin Kurumsal Talebinin Hızlandığını Söyledi

Grayscale CEO’su, 2021’de Bitcoin satın almaya yönelik kurumsal ilgi hızlanıyor. Dahası, kripto para biriminin ardındaki değerler artık sorgulanmıyor.

Dünyanın en büyük dijital varlık yöneticisi Grayscale’in CEO’su, kurumlardan gelen talebin ancak 2021’de hızlandığını söylüyor. Ayrıca, büyük şirketlerin Bitcoin kervanına atlamasına yönelik anlatının “neden” den “neden olmasın” a kaydığını söyledi. “

Neden Bitcoin Satın Almıyorsunuz?

Birkaç yıl önce, kripto para birimi topluluğu, bazı hedge fonlarının Bitcoin hakkında konuştuğunu ve sonunda BTC kervanına katılma ve portföylerinin bir parçası olarak Bitcoin satın alma kararlarını hevesle bekledikleri gerçeğini kutluyordu .

Geçtiğimiz yıl boyunca, bu anlatı muazzam bir şekilde değişti. En son hangi başlıca kamu şirketleri, varlık , zaten onların denge vardiyasında Bitcoin koyduk Elon Musk ‘Tesla başkası. Büyük hedge fonları ve milyarder yatırımcılar, portföylerinin belirli bölümlerini Bitcoin satın almak için tahsis ediyor.

Bu, belki de en çok dünyanın önde gelen dijital varlık fonu Grayscale’in yönetimi altındaki varlıkların muazzam büyümesine yansımıştır. Kısa süre önce , AUM‘da (aum: yönetilen varlık) 30 milyar doları aşmayı başardıklarını bildirdi.

Bu şirket için bir rekor. Şimdi, CEO Michael Sonnenschein, talebin azalmaya yakın olmadığını söylüyor. Aslında, 2020’nin Bitcoin’in kurumsal olarak benimsenmesi için büyük bir yıl olmasına rağmen, bunun yalnızca 2021’de hızlandığını söyledi.

Ek olarak, Michael Sonnenschein, şirketlerin Bitcoin satın alması için anlatının “neden” den “neden olmasın” a değiştiğini ortaya çıkardı ve bu, kripto para biriminin değerlerinin görünürden daha fazla hale geldiğini belirtti.

Bitcoin Almak İçin Sıraya Giren Kurumlar

Bu, mevcut Bitcoin ortamında bir sürpriz olarak gelmiyor. Sadece birkaç gün önce Bill Miller’ın fonu Miller Opportunity Trust’ın SEC’e Grayscale Bitcoin Trust’a yatırım yapma niyetini ortaya koyan bir belge sunduğunu bildirdi.

Dahası, sadece Bitcoin toplamıyor. Grayscale, Ethereum Trust’ını bir aydan uzun bir süre durdurduktan sonra geçen hafta 38 milyon dolar değerinde ETH ekledi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here