Home Kripto Para Haberleri Grayscale, AUM’a Altcoin Eklemeye Devam Ediyor

Grayscale, AUM’a Altcoin Eklemeye Devam Ediyor

0
Grayscale, AUM’a Altcoin Eklemeye Devam Ediyor

Kripto paralar bir aydır çalkantılı bir piyasa yaşadı. ilk kripto para birimi, haftalarca hızla yükselip sonunda büyük düzeltmelerle karşı karşıya kaldı ve çeşitli Altcoinler yeni bir altcoin hype döngüsüne ayak uydurdu.

Bu nedenle, yatırım firmasının dalgalanmaya karşı korunmak için portföyünü çeşitlendirmesi en mantıklı olanıdır.

En büyük kripto para birimi varlık yönetimi şirketi Grayscale Investments, birkaç haftadır altcoinlerde aradığını bulmaya çalışıyor.

Analiz hizmeti tarafından sağlanan Verilere göre Bybt, Grayscale’in yatırım portföyüne muazzam miktarlarda LTC BCH & ETC eklediğini belirtiyor.

‘Dijital Gümüş’ Litecoin – Grayscale

Şubat ayında toplam mayınlı Litecoin’in % 80’ini satın aldıktan sonra, firma bir adım daha ileri gitti ve daha fazla Litecoin (LTC) stokladı.

ByBt’nin verilerine göre şirket, portföyüne 277.833 $ dolar değerinde 1468 Litecoin ekledi.

Geçen ay toplam Grayscale 37928 token satın aldı ve böylece mülklerini 14125 token artırdı.

Grayscale’in devasa ve sık alımlarına rağmen, Litecoin fiyatı piyasada etkilenmeden kalıyor. Twitter’daki Litcoin ekibinin söylediği

“Bunun Gibi Büyük Siparişler, Piyasayı Hemen Etkilememek Için Genellikle Bir OTC Masası Aracılığıyla Satın Alınır. Bazıları Bu Nedenle Tedarik Şokunun Gecikebileceğini Düşünüyor ”

Yakın gelecekte fiyatların artması için umut olsa da.

Bitcoin Cash ve Ethereum Classic – Grayscale

Grayscale, 3 Mart’ta 955.165 $ değerinde 1822 BCH ve 895.949 $ değerinde 80300 ETC satın aldı. Haftalık BCH satın alımı şu anda 4781 jetona kadar çıkıyor.

Grayscale’de Haftanın Diğer Yatırımları

İlk Mart’ta Grayscale 5,2 Milyon Dolar değerinde 3347 Ethereum satın aldı. Geçen ay, firma yaklaşık 380 Milyon $ değerinde toplam 243.519 ETH satın aldı. Firma ayrıca ZEC, ZEN ve XLM gibi büyük miktarlarda başka altcoin satın aldı.

Grayscale, son derece tutarlı satın alımlarla, kripto para piyasasının her caddesine yatırım yapma fırsatını aktif olarak arıyor ve yakalıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here