Home Kripto Para Haberleri Glassnode Verilerine Göre USDT Transferlerinin Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Glassnode Verilerine Göre USDT Transferlerinin Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

0
Glassnode Verilerine Göre USDT Transferlerinin Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Glassnode verilerine göre, geçtiğimiz birkaç gün içinde en popüler dolara sabit olan stabilcoin USDT’nin transfer miktarının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya başladığını bildirdi.

Bu son günlerde, Tether USDT’nin dolaşımdaki tedariki önemli bir artış gösterdi. Whale Alert genellikle, Tether Hazinesi’nin en az 10.000.000 ila 100.000.000 USDT ve daha fazla olan miktardaki USDT miktarını yayınlar.

Ünlü analiz şirketi Glassnode, 21 Mayıs’tan bu yana, en popüler stabilcoini içeren transfer miktarının yeni bir ATH’ye yani tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldiğini gösteren bir grafik paylaştı.

USDT Yapılan Transfer İle Rekor Kırdı

Glassnode tarafından Twitter sayfalarında paylaşılan son veriler, son iki gün içinde kripto cüzdanlar arasında USDT gönderen işlemlerin miktarının 8.590.083’e yükseldiğini söylüyor. Buda USDT ile yapılan transflerin büyüklüğüyle rekor kırdığını göstermektedir.

8.334.167’nin önceki değerindeki artış o kadar büyük değil, ancak USDT kullanıcılarının artan faaliyetlerinde genel bir eğilim gösteriyor. Stabilcoinlere artan ilgiUSDT hareketleriyle ispatlanmış oluyor.

USDT işlemlerinden bahseten ve özellikle son birkaç saat içinde yeni madeni para veren Whale Alert, 40.000.000 USDT’nin Tether Hazinesinden Binance borsasına aktarıldığını bildirdi.

Bu büyüklülteki transfler sonrası kripto para piyasasında büyük bir yükseliş görmek mümkün olabilir.

Bundan önce, başka bir büyük borsa olan Bitfinex, Tether Hazinesine 31,992,639 USDT gönderdi. Görünen o ki yakın zamanlarda olan bu USDT hareketleri markette sert bir hareketin olacağını göstermektedir.

USDT Cüzdanlarının Sayısı Bir Gecede Yukarı Fırladı

Glassnode tarafından da paylaşılan verilere dayanarak yeni USDT adreslerinin sayısında artış olduğunu bildirdi .

22 Mayıs’ta yeni USDT cüzdanlarının sayısındaki artış bir gecede 137 tane ile şaşırtan bir talep olduğunu görmekteyiz.

Perşembe günü, USDT piyasa değeri XRP’nin seviyesini artırdı ve böylece Tether’in stabilcoinini Ripple’ın XRP’sinden CoinMarketCap’te ilk 3 konumuna getirdi.

Ancak ertesi gün, XRP ilk 3 noktasını tekrar topladı ve USDT’yi ondan geri aldı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here