Home Kripto Para Haberleri Gemini Trust Co Halka Arz İçin Gün Sayıyor

Gemini Trust Co Halka Arz İçin Gün Sayıyor

0
Gemini Trust Co Halka Arz İçin Gün Sayıyor
  • Bu dijital varlık şirketi potansiyel olarak halka açılacak mı?
  • Milyarder kardeşler Cameron ve Tyler Winklevoss, kripto para birimleriyle popülerliğin arttığını fark ederek halka açılmakla ilgilendiklerini ifade ettiler .
  • BTC , kripto para dünyasının “kapısı” olarak adlandırıldı.

Bitcoin endüstrisindeki milyarderler ve kodamanlar Cameron ve Tyler Winklevoss, kripto para birimlerine olan ilgideki ani patlama nedeniyle Gemini Trust Co.’yu halka çekme olasılığını göz önünde bulundurduklarını belirten bir açıklama yaptılar.

New York dijital firmasının kurucu ortağı Cameron Winklevoss, bir röportaj sırasında bu şok edici gerçeği dile getirerek, kripto para birimlerinin bir kez daha ne kadar popüler hale geldiğine bağlı olarak olasılığın o kadar da abartılı olmadığını açıkça itiraf etti. İşte anlamı bu.

BTC Spekülatif Yatırım Değil Artık Varlık Fonu

Son dört yılda, BTC spekülatif bir ticaretten sağlam bir yatırıma geçti, değeri dört katına çıkardı ve yalnızca ” kriptomani ” olarak tanımlanabilecek şeyi üretti . Oldukça değişken ve risk alan kişilerin portföyünde bulunması gereken bir unsur olmasına rağmen, Bitcoin’in popülaritesi Ethereum ve Litecoin gibi daha az bilinen para birimlerinin popülaritesinin doğrudan nedeni olabilir.

Gemini Trust Co.’nun halka arzı, Bitcoin ile ilgilenen herkes için önemli bir olaydır. Mark Zuckerberg’e fikirleri çaldığı için dava açan kardeşler, Bitcoin işlevlerinde uzmanlaşmış bir banka kartı da dahil olmak üzere bir takas ve saklama hizmeti sunuyor: Diğer herhangi bir banka kartı gibi çalışmanın yanı sıra, bu, BTC veya diğer kripto para birimlerinde % 3 geri ödeme sunacak . İronik olarak, bu potansiyel olarak yatırımcıların yiyecek, boş zaman etkinlikleri veya diğerleri gibi günlük şeylere harcadıkça daha fazla para kazanabileceği anlamına gelir.

Gemini Trust Co. halka açılıyor, yeni ve heyecan verici bir fırsat

” Nakit çöptür ” diye tweet atan Winklevoss, enflasyonun ABD dolarını yok etmek zorunda olduğu bir teoriye atıfta bulundu. Winklevoss ikizleri, 2017’de kripto bazlı bir ETF sunan ilk kişilerdi. Ancak, bu teklif daha sonra piyasanın ne kadar yeni olduğu için reddedildi ve tabii ki, düzenleyici denetim eksikliği de bu kararda yer aldı.

Bununla birlikte, Gemini Trust Co.’nun halka açılma olasılığıyla, yakında yeni bir heyecan verici fırsat gerçek olabilir: Para harcayarak BTC kazanma olasılığı .

Ek olarak, Winklevoss ikizleri hala bir Bitcoin takas fonu sunmakla ilgileniyor. SEC’e ilk Bitcoin ETF başvurusunda bulunduklarında 2017’de reddedildiler. Bu, “kripto pazarının olgunlaşmamışlığına ve düzenleyici denetim eksikliğine” atfedildi. Şimdi bir Bitcoin ETF için olgunlaşma zamanı mı?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here