GameStop Çılgınlığı Winklevoss İkizleri Tarafından Filme Dönüşüyor

Bitcoin milyarderleri Cameron ve Tyler Winklevoss’un bir sonraki çabası, GameStop hisse senetleri çılgınlığı hakkında bir film çıkarmak, Hollywood stüdyosu MGM ile işbirliği yapacak.

Winklevoss ikizleri, bir subreddit grubunun Wall Street hedge fonlarına isyan ettiği en son GameStop çılgınlığını içeren bir film için MGM Studios ile ortaklık yapacak. 

En çok satan yazar ve Akademi ödüllü Ben Mezrich de proje üzerinde çalışacak. 

GameStop Çılgınlığı Filme Dönüşüyor

Winklevoss ikizleri, Hollywood film stüdyosu Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) ile işbirliği yapıyor. 

Senaryo , Wall Street hedge fonlarına karşı isyan eden alt grup WallStreetBets’in (WSB) son hikayesini temsil edecek .

Cameron ve Tyler Winklevoss, son birkaç on yılda en büyük filmlerden bazılarını ekrana getiren tanınmış Hollywood stüdyosu ile projeye başlayacak.

Projenin, New York Times’ın en çok satan yazarı Ben Mezrich’in “The Antisocial Network” adlı kitap önerisinin film senaryosunun merkezinde yer alacağı bildirildi.

Winklevoss ikizleri olan Bitcoin girişimcileri, kuruluşlarının Winklevoss Pictures aracılığıyla yönetici yapımcı rolünü üstlenirken, Aaron Ryder (“Arrival”) yapımcılığını üstlenecek.

Başka Bir Finansal Olay Kitaba Dönüştü

Yayıncıların bu Şubat ayında kitapla müzayedeye gidecekleri bildirildi. Mezrich’in arkasında oldukça çok satan bir geçmişi var. Aynı zamanda ünlü ikizlerin de yer aldığı bir film olan Aaron Sorkin ile The Social Network için Akademi ödülü kazanmıştır.

“Bitcoin Billionaires” adlı kitabı uluslararası en çok satan üne değer verdi ve aynı zamanda bir filme (The Midnight Ride) dönüştü.

GameStop hisseleri subreddit grubunun, WallStreetBets tarafından asi eylemleri sonrasında önemli bir dalgalanma yaşadı. 

Birçok meraklı tarafından desteklenen girişim, mücadeleyi, mücadele eden bir video oyunu dağıtıcısı olan GameStop’un hisselerini çoktan kısaltmış olan birkaç dev Wall Street hedge fonuna getirdi.

Ancak Reddit meraklıları, oyun şirketinin hisse senetlerini ve hisse senedi opsiyonlarını satın alıp elinde tutarak tam tersini yaptı. 

Böylece, Gamestop’un piyasa değerinin Aralık ayından bu yana% 1.700’den fazla yükselmesine neden olurken, piyasa değeri Salı ve Çarşamba arasında 10 milyar doları aştı.

Bunu yaparak, grubun dünyanın en güçlü hedge fonlarından bazılarına zarar verdiği bildirildi. S3 Partners’ın tahminlerine göre Wall Street devleri, GameStop çılgınlığından birkaç hafta içinde 23 milyar doların üzerinde zarar etti.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
20,056.00 $
20,056.00 $
3.03%
ethereumEthereum
1,109.57 $
1,109.57 $
6.97%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.49%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.3%
bnbBNB
218.36 $
218.36 $
8.24%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.52%
cardanoCardano
0.468336 $
0.468336 $
3.23%
xrpXRP
0.326479 $
0.326479 $
4.98%
solanaSolana
34.46 $
34.46 $
8.94%
dogecoinDogecoin
0.067168 $
0.067168 $
3.44%

Benzer Haberler