FinFreeOTC İle Kripto Paralarla Alış Veriş Dönemi Başlıyor

FinFreeOTC Nedir?

Kripto paralar ile gerçek dünya malları satın almak için daha keşfedilmemiş bir pazar yeri. FinFreeOTC, dijital varlıklarla alış veriş yapma imkanı sağlar.

Kanadalı bir geliştirme ekibi olan FinFreeOTC, kripto para piyasasına benzersiz bir yapı ile girmeyi amaçlıyor. Gerçek dünyada kripto paralarla alış veriş yapma imkanı sağlayan FinFreeOTC dijital dünyayı gerçek dünyaya açıyor. Yapılan açıklamada FinFreeOTC çok yakında sisteme başlıyor.

Özel Cüzdanlar

FinFreeOTC ekibi ticaret her aşamasında kullanıcı varlıklar için hiçbir gözaltına ile e-Bay benzer bir derece merkezi olmayan cryptocurrency e-ticaret platformu inşa ediyor. FinFreeOTC tarafından hiçbir kripto kilitlenmediği için kullanıcılar fonlarının, özel / genel anahtar çiftlerinin ve işlemlerinin% 100 kontrolünü elde edecek. Kullanıcıların hesaplara para yatırması da gerekmez. Kullanıcılar ve platform arasındaki bu etkileşim şekli, hizmetin kötüye kullanılması veya üçüncü taraf saldırılarının bir sonucu olarak işlem gören fonların kaybını önlemek için tasarlanmıştır.

Bu yaklaşım, hizmetin kullanıcı varlıkları için herhangi bir sorumluluk taşımadığından, hizmetin hantal Müşteriyi Tanıyın / Kara Para Aklamayı Önleme (KYC / AML) işlemlerinden kaçınmasına izin verir. Ayrıca, hizmet kullanıcılarına hiçbir ücret talep etmez. Usta bir kayıt prosedürü, kullanıcıların FinFreeOTC’de işlem yapmaya başlamak için tamamlamaları gereken şeydir.

Mallarınızı Yerel Olarak Satın Alma ve Satma

Serbest ticaret için mevcut varlık çeşitleri, FinFreeOTC platformunun önemli bir özelliğidir. Cihazları ile kullanıcılar, kripto para biriminin yanı sıra otomobil, dijital teknikler, bilgisayarlar ve akıllı telefonlar satabilirler. 

Kullanıcıların ticari teklif içeren bir gönderi oluşturmadan önce kimliklerini doğrulamaları gerekmez. Satıcının sadece teklifini, fotoğraflarını, konumunu, özellik açıklamasını ve istenen fiyatı tanımlaması gerekir.

Alıcılar sınıflandırılmış reklamlara göz atabilir, teklifleri karşılaştırabilir ve onlara en uygun olanı seçebilir. Bir teklif bulduktan sonra, alıcı malların sahibine bir mesaj gönderebilir. 

Facebook benzeri bir Messenger’da etkileşimde bulunan iki kişi, ticaretin fiyatını ve koşullarını tartışabilir. FinFreeOTC, satıcıları zaten satılan yayınları kaldırmaya çağırdığı için yalnızca etkin yayınları görünür tutmaya çalışır. 

Kullanıcılar daha sonra hem alıcıya hem de satıcıya uygun güvenli bir yerde buluşabilir ve kriptolarını üçüncü taraf katılımı olmayan ürünlerle değiştirebilir. 

Alım satım yaparken, yatırımcılar kendi cüzdanlarını kullanabilirler: FinFreeOTC tarafından cüzdan sağlanmaz. Bununla birlikte, böyle bir ticaret deneyimi, bir serbest piyasanın nasıl çalıştığına ve kripto benimsenmesinin ne olduğuna dair bir ders kitabı örneği.

Servis ekibi, trader’lardan istenen sayıda jeton alındığından emin olmak için işlemlerinin durumunu iki kez kontrol etmelerini rica eder. Bu, her türlü sahtekarlığı önlemek için yardımcı olabilir.

Platform, gerçek dünya mallarının ticaretinin yanı sıra, kripto para birimi eşler arası ticaret için de uygundur. Bu işlev FinFreeOTC’yi tam yığın, ikisi bir arada dijital para piyasasına dönüştürür.

Hepsi Bir Arada Sistemi

FinFreeOTC eşler arası kripto para piyasasının arayüzü, basitliğin avantajlarını zengin, yüksek performanslı bir araç setiyle birleştirir. Ana yönü sınıflandırılmış reklamlar hizmetidir. Ticaret teklifleri için duyuruların görüntülendiği yer burasıdır. Bu bölüm sunulan ürünleri tanımlamak için fotoğraf eklemeyi destekler. 

Yerleşik bir mesajlaşma, kullanıcıların herhangi bir gecikme olmaksızın doğrudan platform içinde etkileşime girmesini sağlar. Alıcılar ve satıcılar birbirlerini daha iyi anlamak için gelecekteki işlemlerin tüm yönlerini tartışabilirler.

Sistemde bulunan basit hesap makineleri ile kolayca kripto paralar dönüştürülebiliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

KAYNAKU-Today
bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar 8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
19,014.06 $
19,014.06 $
0.69%
ethereumEthereum
1,322.25 $
1,322.25 $
0.05%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.17%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.05%
bnbBNB
271.80 $
271.80 $
1.13%
xrpXRP
0.445343 $
0.445343 $
5.43%
binance-usdBinance USD
0.998833 $
0.998833 $
0.19%
cardanoCardano
0.440725 $
0.440725 $
0.98%
solanaSolana
32.64 $
32.64 $
2.54%
dogecoinDogecoin
0.060469 $
0.060469 $
0.51%

Benzer Haberler