Home Kripto Para Haberleri FinFreeOTC İle Kripto Paralarla Alış Veriş Dönemi Başlıyor

FinFreeOTC İle Kripto Paralarla Alış Veriş Dönemi Başlıyor

0
FinFreeOTC İle Kripto Paralarla Alış Veriş Dönemi Başlıyor

FinFreeOTC Nedir?

Kripto paralar ile gerçek dünya malları satın almak için daha keşfedilmemiş bir pazar yeri. FinFreeOTC, dijital varlıklarla alış veriş yapma imkanı sağlar.

Kanadalı bir geliştirme ekibi olan FinFreeOTC, kripto para piyasasına benzersiz bir yapı ile girmeyi amaçlıyor. Gerçek dünyada kripto paralarla alış veriş yapma imkanı sağlayan FinFreeOTC dijital dünyayı gerçek dünyaya açıyor. Yapılan açıklamada FinFreeOTC çok yakında sisteme başlıyor.

Özel Cüzdanlar

FinFreeOTC ekibi ticaret her aşamasında kullanıcı varlıklar için hiçbir gözaltına ile e-Bay benzer bir derece merkezi olmayan cryptocurrency e-ticaret platformu inşa ediyor. FinFreeOTC tarafından hiçbir kripto kilitlenmediği için kullanıcılar fonlarının, özel / genel anahtar çiftlerinin ve işlemlerinin% 100 kontrolünü elde edecek. Kullanıcıların hesaplara para yatırması da gerekmez. Kullanıcılar ve platform arasındaki bu etkileşim şekli, hizmetin kötüye kullanılması veya üçüncü taraf saldırılarının bir sonucu olarak işlem gören fonların kaybını önlemek için tasarlanmıştır.

Bu yaklaşım, hizmetin kullanıcı varlıkları için herhangi bir sorumluluk taşımadığından, hizmetin hantal Müşteriyi Tanıyın / Kara Para Aklamayı Önleme (KYC / AML) işlemlerinden kaçınmasına izin verir. Ayrıca, hizmet kullanıcılarına hiçbir ücret talep etmez. Usta bir kayıt prosedürü, kullanıcıların FinFreeOTC’de işlem yapmaya başlamak için tamamlamaları gereken şeydir.

Mallarınızı Yerel Olarak Satın Alma ve Satma

Serbest ticaret için mevcut varlık çeşitleri, FinFreeOTC platformunun önemli bir özelliğidir. Cihazları ile kullanıcılar, kripto para biriminin yanı sıra otomobil, dijital teknikler, bilgisayarlar ve akıllı telefonlar satabilirler.

Kullanıcıların ticari teklif içeren bir gönderi oluşturmadan önce kimliklerini doğrulamaları gerekmez. Satıcının sadece teklifini, fotoğraflarını, konumunu, özellik açıklamasını ve istenen fiyatı tanımlaması gerekir.

Alıcılar sınıflandırılmış reklamlara göz atabilir, teklifleri karşılaştırabilir ve onlara en uygun olanı seçebilir. Bir teklif bulduktan sonra, alıcı malların sahibine bir mesaj gönderebilir.

Facebook benzeri bir Messenger’da etkileşimde bulunan iki kişi, ticaretin fiyatını ve koşullarını tartışabilir. FinFreeOTC, satıcıları zaten satılan yayınları kaldırmaya çağırdığı için yalnızca etkin yayınları görünür tutmaya çalışır.

Kullanıcılar daha sonra hem alıcıya hem de satıcıya uygun güvenli bir yerde buluşabilir ve kriptolarını üçüncü taraf katılımı olmayan ürünlerle değiştirebilir.

Alım satım yaparken, yatırımcılar kendi cüzdanlarını kullanabilirler: FinFreeOTC tarafından cüzdan sağlanmaz. Bununla birlikte, böyle bir ticaret deneyimi, bir serbest piyasanın nasıl çalıştığına ve kripto benimsenmesinin ne olduğuna dair bir ders kitabı örneği.

Servis ekibi, trader’lardan istenen sayıda jeton alındığından emin olmak için işlemlerinin durumunu iki kez kontrol etmelerini rica eder. Bu, her türlü sahtekarlığı önlemek için yardımcı olabilir.

Platform, gerçek dünya mallarının ticaretinin yanı sıra, kripto para birimi eşler arası ticaret için de uygundur. Bu işlev FinFreeOTC’yi tam yığın, ikisi bir arada dijital para piyasasına dönüştürür.

Hepsi Bir Arada Sistemi

FinFreeOTC eşler arası kripto para piyasasının arayüzü, basitliğin avantajlarını zengin, yüksek performanslı bir araç setiyle birleştirir. Ana yönü sınıflandırılmış reklamlar hizmetidir. Ticaret teklifleri için duyuruların görüntülendiği yer burasıdır. Bu bölüm sunulan ürünleri tanımlamak için fotoğraf eklemeyi destekler. 

Yerleşik bir mesajlaşma, kullanıcıların herhangi bir gecikme olmaksızın doğrudan platform içinde etkileşime girmesini sağlar. Alıcılar ve satıcılar birbirlerini daha iyi anlamak için gelecekteki işlemlerin tüm yönlerini tartışabilirler.

Sistemde bulunan basit hesap makineleri ile kolayca kripto paralar dönüştürülebiliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here