FinFreeOTC İle Kripto Paralarla Alış Veriş Dönemi Başlıyor

FinFreeOTC Nedir?

Kripto paralar ile gerçek dünya malları satın almak için daha keşfedilmemiş bir pazar yeri. FinFreeOTC, dijital varlıklarla alış veriş yapma imkanı sağlar.

Kanadalı bir geliştirme ekibi olan FinFreeOTC, kripto para piyasasına benzersiz bir yapı ile girmeyi amaçlıyor. Gerçek dünyada kripto paralarla alış veriş yapma imkanı sağlayan FinFreeOTC dijital dünyayı gerçek dünyaya açıyor. Yapılan açıklamada FinFreeOTC çok yakında sisteme başlıyor.

Özel Cüzdanlar

FinFreeOTC ekibi ticaret her aşamasında kullanıcı varlıklar için hiçbir gözaltına ile e-Bay benzer bir derece merkezi olmayan cryptocurrency e-ticaret platformu inşa ediyor. FinFreeOTC tarafından hiçbir kripto kilitlenmediği için kullanıcılar fonlarının, özel / genel anahtar çiftlerinin ve işlemlerinin% 100 kontrolünü elde edecek. Kullanıcıların hesaplara para yatırması da gerekmez. Kullanıcılar ve platform arasındaki bu etkileşim şekli, hizmetin kötüye kullanılması veya üçüncü taraf saldırılarının bir sonucu olarak işlem gören fonların kaybını önlemek için tasarlanmıştır.

Bu yaklaşım, hizmetin kullanıcı varlıkları için herhangi bir sorumluluk taşımadığından, hizmetin hantal Müşteriyi Tanıyın / Kara Para Aklamayı Önleme (KYC / AML) işlemlerinden kaçınmasına izin verir. Ayrıca, hizmet kullanıcılarına hiçbir ücret talep etmez. Usta bir kayıt prosedürü, kullanıcıların FinFreeOTC’de işlem yapmaya başlamak için tamamlamaları gereken şeydir.

Mallarınızı Yerel Olarak Satın Alma ve Satma

Serbest ticaret için mevcut varlık çeşitleri, FinFreeOTC platformunun önemli bir özelliğidir. Cihazları ile kullanıcılar, kripto para biriminin yanı sıra otomobil, dijital teknikler, bilgisayarlar ve akıllı telefonlar satabilirler. 

Kullanıcıların ticari teklif içeren bir gönderi oluşturmadan önce kimliklerini doğrulamaları gerekmez. Satıcının sadece teklifini, fotoğraflarını, konumunu, özellik açıklamasını ve istenen fiyatı tanımlaması gerekir.

Alıcılar sınıflandırılmış reklamlara göz atabilir, teklifleri karşılaştırabilir ve onlara en uygun olanı seçebilir. Bir teklif bulduktan sonra, alıcı malların sahibine bir mesaj gönderebilir. 

Facebook benzeri bir Messenger’da etkileşimde bulunan iki kişi, ticaretin fiyatını ve koşullarını tartışabilir. FinFreeOTC, satıcıları zaten satılan yayınları kaldırmaya çağırdığı için yalnızca etkin yayınları görünür tutmaya çalışır. 

Kullanıcılar daha sonra hem alıcıya hem de satıcıya uygun güvenli bir yerde buluşabilir ve kriptolarını üçüncü taraf katılımı olmayan ürünlerle değiştirebilir. 

Alım satım yaparken, yatırımcılar kendi cüzdanlarını kullanabilirler: FinFreeOTC tarafından cüzdan sağlanmaz. Bununla birlikte, böyle bir ticaret deneyimi, bir serbest piyasanın nasıl çalıştığına ve kripto benimsenmesinin ne olduğuna dair bir ders kitabı örneği.

- Advertisement -

Servis ekibi, trader’lardan istenen sayıda jeton alındığından emin olmak için işlemlerinin durumunu iki kez kontrol etmelerini rica eder. Bu, her türlü sahtekarlığı önlemek için yardımcı olabilir.

Platform, gerçek dünya mallarının ticaretinin yanı sıra, kripto para birimi eşler arası ticaret için de uygundur. Bu işlev FinFreeOTC’yi tam yığın, ikisi bir arada dijital para piyasasına dönüştürür.

Hepsi Bir Arada Sistemi

FinFreeOTC eşler arası kripto para piyasasının arayüzü, basitliğin avantajlarını zengin, yüksek performanslı bir araç setiyle birleştirir. Ana yönü sınıflandırılmış reklamlar hizmetidir. Ticaret teklifleri için duyuruların görüntülendiği yer burasıdır. Bu bölüm sunulan ürünleri tanımlamak için fotoğraf eklemeyi destekler. 

Yerleşik bir mesajlaşma, kullanıcıların herhangi bir gecikme olmaksızın doğrudan platform içinde etkileşime girmesini sağlar. Alıcılar ve satıcılar birbirlerini daha iyi anlamak için gelecekteki işlemlerin tüm yönlerini tartışabilirler.

Sistemde bulunan basit hesap makineleri ile kolayca kripto paralar dönüştürülebiliyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
KAYNAKU-Today
bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

75BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
800TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

En Son Haberler

Yield (YLD) Nedir? Diğer Platformlardan Farkı Nedir?

Yield (YLD) , teşvik mekanizmasına sahip eşler arası bir kripto para ödünç verme / ödünç alma platformudur.  Merkezi olmayan finans (DeFi), yedek parası olan insanlar için...

Rarible (RARI) Nedir? Rarible, NFT’leri Nasıl Kullanır?

Rarible (RARI) , kullanıcıların blockchain teknolojisi ile güvence altına alınmış dijital koleksiyonlarını oluşturmalarına ve satmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Bir sanatçı olarak kendi çalışmanızı pazarlamanın, yüksek değerli koleksiyon...

Vortex DeFi (VTX) Nedir? Vortex Bişenleri Nelerdir?

Vortex DeFi (VTX) , kullanıcılara tek bir web tabanlı kullanıcı arayüzünden tüm önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına ve protokollerine tek noktadan erişim sağlamayı...
bitcoinBitcoin
49,347.00 $
49,347.00 $
0.78%
ethereumEthereum
1,661.10 $
1,661.10 $
6.18%
tetherTether
0.999325 $
0.999325 $
0.35%
cardanoCardano
1.12 $
1.12 $
2.34%
binance-coinBinance Coin
226.21 $
226.21 $
0.01%
polkadotPolkadot
33.69 $
33.69 $
0.14%
xrpXRP
0.462155 $
0.462155 $
1.04%
uniswapUniswap
30.37 $
30.37 $
4.72%
litecoinLitecoin
183.30 $
183.30 $
0.5%
chainlinkChainlink
28.51 $
28.51 $
3.65%

Benzer Haberler

JP Morgan Bitcoin Anketi Ve Ortaya Çıkan Sonuçlar!

Yakın zaman da yapılmış bir JP Morgan anketi, ankete katılanların% 22'sinin ilgili kuruluşlarının kripto para birimlerinde ticaret yapma veya yatırım yapma olasılığının yüksek olduğunu...

Makro Guru Raoul Pal Bitcoin Düşecek Dedi- İşte Ona Bunu Düşündüren Veriler

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve şu anki Real Vision CEO'su Raoul Pal, Bitcoin düzeltmesinin en az 14 gün süreceğini iddia ediyor. Pal'ın grafiğine bakıldığında Bitcoin...

Ethereum Topluluğundan Beklenen Karar Sonunda Çıktı!

Ethereum geliştirme protokolü (EIP) 1559, yapılan son karar toplantısıyla onaylandı. Temmuz 2021 de yapılacak olan London hard foku ile protokol resmen aktif olacak. Bu...

Ünlü Milyarder Mark Cuban, Booming NFT Space Merkezli Yeni Bir Projeye Yatırım Yapacak

Ünlü bir milyarder olan Mark Cuban, non-fungible token (NFT) yani değiştirilemez token pazarına yatırım yapıyor. https://twitter.com/mintable_app/status/1367348187539722242?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1367348187539722242%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2F2021%2F03%2F06%2Fbillionaire-mark-cuban-investing-in-new-crypto-project-centered-on-booming-nft-space%2F Tweetin orijinalini yukarıda görebilirsiniz. Bu Mintable'ın yeni kurulacak pazarı sanat,...