Home Bitcoin (BTC) Haberleri Finans Uzmanı Robert Kiyosaki, Bitcoin Satın Alınmasını Öneriyor

Finans Uzmanı Robert Kiyosaki, Bitcoin Satın Alınmasını Öneriyor

0
Finans Uzmanı Robert Kiyosaki, Bitcoin Satın Alınmasını Öneriyor
  • Popüler yazar Twitter takipçilerini Bitcoin almaya çağırıyor
  • Kripto varlığına yatırım yaptığı için mutlu olduğunu söylüyor

Popüler finans şaheseri “Zengin Baba Zavallı Baba” nın yazarı Robert Kiyosaki, kripto varlığını satın aldığı için mutlu olduğunu ifade ettikten sonra Twitter’daki takipçilerini Bitcoin almaya çağırdı .

Yazar, kurumlar tarafından benimsenme oranındaki son artış nedeniyle Bitcoin’in değerinin 50.000 $ ‘a kadar yükselebileceğini tahmin etmeye devam etti.

Kiyosaki, Bitcoin’i fiyatı 20.000 doların altında olduğu için satın almanın, özellikle Amerikan ekonomisinin gerilediğini düşündüklerinde yatırımcılar için çok iyi bir fikir olacağını sözlerine ekledi. 

Robert Kiyosaki, takipçilerine Bitcoin alamazlarsa Gümüş satın almalarını da tavsiye etti. Gümüşün değerinin AOC’nin Yeşil Yeni Anlaşması tarafından büyük ölçüde destekleneceğine inanıyor. 

Ardından, geleceğin girişimciler ve altın, gümüş ve Bitcoin gibi varlıklar için parlak göründüğünü ekledi.

Kurumsal Yatırımcılar varlıkları çeşitlendirmek için Bitcoin satın alıyor

Microstrategy, Square gibi kurumsal yatırımcılar son zamanlarda Bitcoin satın almaya devam etti. Bu firmalar, kripto varlığının yatırım portföylerini güçlendirmeye yardımcı olacak uygun bir yatırım aracı olduğuna inanıyor.

Yakın zamanda Mutual Life Insurance şirketinin , genel yatırım fonundan 100 milyon dolar değerinde Bitcoin satın aldığını bildirmiştik . Firma, varlığı satın almasının, şirket için yararlı olabilecek şeylerden yararlanma girişimi olduğunu söylemişti.

Microstrategy’nin CEO’su Micheal Saylor, firmasının sektörün potansiyeline olan inancı nedeniyle kripto endüstrisine yatırım yapmaya devam edeceğini söyledi.

Bitcoin şimdi 19.000 $ ‘ın üzerinde işlem görüyor 

Son haftalarda Bitcoin fiyatındaki son düşüşün ardından, madeni para toparlandı ve şu anda 19.000 doların üzerinde işlem görüyor.

Haftalık kapanışın bitimine sadece birkaç saat kala Bitcoin, haftayı ilk kez 19000 $ ‘ın üzerinde kapatabilir. Bu, varlığın direnç seviyelerini 19500 $ ‘da yeniden test etmesine yol açabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here