Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ethereum Yükselmemesine Rağmen ETH Adresleri Artmaya Devam Ediyor

Ethereum Yükselmemesine Rağmen ETH Adresleri Artmaya Devam Ediyor

0
Ethereum Yükselmemesine Rağmen ETH Adresleri Artmaya Devam Ediyor

İlk kripto para birimi olan Bitcoin, 9.000 dolarlık fiyat seviyesinin altına düştü ve 8650 Dolar civarında işlem görüyor.

Diğer kripto para birimleri fiyatlarıda aşağı doğru salmaya başladı ve Ethereum ( ETH ) bugün neredeyse hiç yükselmedi. Bununla birlikte,bulunduğu seviyede güçlü bir duruş sergileyen grafik olarakda hala umud veriyor.

Ethereum Adresleri Çoğalıyor

Ağ faliyetlerine baktığımızda, Ethereum adreslerinin şu anda yükseliş aşamasında olduğunu gösterdi . Biz Glassnode verilerine baktığımızda elimize ulaşan bilgilere göre Ethereum adresleri 40 milyona ulaştı .

Yeni şekil, dijital para biriminin en az bir birimini tutan toplam adresleri açıklamaktadır. Glassnode’e göre, artan Ethereum adresleri , Ethereum kripto son iki yılda tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştığından yüzde 350’lik bir artışı temsil ediyor . 

+10 ETH Yükselen Ethereum Cüzdan Adresileride Arttı

Ayrıca, Glassnode belirtilen 10 ETH tutun Ethereum adresleri en azından aynı zamanda büyük bir artış ve istikrarlı bir büyüme görüyoruz. Adresler artık 274.913.000’e kadar çıkıyor ki bu da tüm zamanların en yüksek seviyesi. 

En az 10 ETH ile Ethereum adreslerinin büyümesi oldukça şaşırtıcıdır ve kripto para biriminin düzenli bir şekilde benimsendiğini göstermektedir. Bunun nedeni, bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin dün 24 Mayıs’ta toplam 274.755.000 adet olarak kaydedilmiş olmasıdır. 

Ether fiyat güncellemesi

Artan adresler muhtemelen Ethereum ağının benimsenmesinin, büyümesinin ve kullanımının kanıtı olarak kabul edilmektedir. Ancak, Ethereum ağ içinde büyüyen etkinlik olduğu açıktır yansıtılmaması sonucunda en azından şu an için, cryptocurrency fiyatına. 

ETH fiyatı, zamanla buna göre hareket etmeye başlayacaktır, çünkü benimsenme Ethereum’un benimsenmesi artmaya devam etmektedir. 

Coinmarketcap’a göre, yazma sırasında kripto para birimi yüzde -3,07’lik fiyat değişikliği ile 203,72 $ ‘dan işlem görüyor. Piyasa değeri, 24 saatlik hacmi 12.183.729.576 $ ile 22.627.631.774 $ ‘dır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here