Home Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Haberleri Ethereum Akıllı Sözleşmeleri 2 Milyona Ulaştı Ve MyEtherWallet Ortaklığı

Ethereum Akıllı Sözleşmeleri 2 Milyona Ulaştı Ve MyEtherWallet Ortaklığı

0
Ethereum Akıllı Sözleşmeleri 2 Milyona Ulaştı Ve MyEtherWallet Ortaklığı
  • Ethereum ağındaki akıllı sözleşmeler 2 miyona ulaştı
  • MyEtherWallet ortak oldu

Ethereum ağındaki faaliyet, Koronavirus salgınına rağmen artmaya devam ediyor. Çevrimiçi bir analiz platformu olan Dune Analytics, Ethereum ağında kurulan akıllı sözleşme Mart ayında 1.971.632’ye yükseldi.

Bu, Şubat ayında kaydedilen sayının% 75 artması ile gelmiş geçmiş zamanların en yüksek seviyesi olduğunu açıkladı. Dune Analytics, Ethereum’a dağıtılan akıllı sözleşmelerin son 12 ay içinde 670.000’de ortalamasını alıyor.

Dune Analytics

Konuşlanan akıllı sözleşmelerin sayısındaki artış, konuşlandırılması gereken maliyetin 11.600 $ ‘a (en düşüklerden biri) düştüğü anda oldu. Ethereum’un benimsendiği ve 2.0 geliştiricilerinin bu artıştan nasibini alacağı belli olmuş oldu.

Ethereum 2.0 ağı bir Proof-of-Work (PoW) konsensüs algoritmasından bir Proof-of-Stake (PoS) konsensüs algoritmasına kaydırır. Bunu yaparken, Ethereum saniyede işlem sayısını artırabilir ve geliştiricileri uzak tutan ölçeklenebilirlik engellerini kaldırabilir. Yeni protokol, Çarşamba günü tartışıldığı gibi kripto para birimi endüstrisindeki yatırımcılar tarafından benimsenecek bir özellik olan bahis işlemine de izin verecek.

MyEtherWallet Ethereum ile Ortaklığı

Ethereum (ETH) destekli bir web sitesi ve uygulama olan MyEtherWallet, merkezi olmayan alanlar sunan bir platform Durdurulamaz Etki Alanları olan bir ortaklığa girmiştir. İşbirliği, ilk ‘.crypto’ alan adlarının yayınlanmasını görecek. Alan adları, okunabilir adresler kullanarak kripto para birimi ödemelerini basitleştirmek için tasarlanmıştır .

Genel olarak, kripto adresleri her kullanıcı için benzersiz olan 35 alfanümerikten oluşur. Bununla birlikte, MyEtherWallet ve Durdurulamaz Etki Alanları ile kullanıcılar artık alan adlarını cüzdanlarıyla ilişkilendirebilecek ve ödeme talep ettiklerinde ‘adınız. Kripto’ gibi adresleri kullanabilecektir. Bu özellik tüm tarayıcılar için sunulmamıştır, ancak kullanıcılar hizmeti hem Google Chrome’da hem de Opera Tarayıcı’da aşmaktadır. Brad Kam’a göre, Durdurulamaz Alanlar kurucu ortağı:

Bu entegrasyon, cüzdanların kripto depolanacak yerlerden çok daha fazlası haline geldiğini gösteriyor. Blockchain ürünlerine ve hizmetlerine erişmek için portallar haline geliyorlar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here