Home Bitcoin (BTC) Haberleri ETH 1.975 Doları, Bitcoin 55.840 Dolar İle ATH Yaparken BTC Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolar

ETH 1.975 Doları, Bitcoin 55.840 Dolar İle ATH Yaparken BTC Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolar

1
ETH 1.975 Doları, Bitcoin 55.840 Dolar İle ATH Yaparken BTC Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolar

Tarihinde ilk kez, Bitcoin’in piyasa değeri 1 Trilyon doları aştı. Bu, BTC için muazzam bir yükseliş trendidir.

2021 tarihinde BTC ATH’sini 55.840 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, öte yandan piyasa değeri olarakta 1 trilyon doları geçti.

Bu, Bitcoin‘in tarihindeki en önemli olaylardan biridir. Bugün, 19 Şubat 2021, ilk kez, kripto para biriminin piyasa değeri 1 trilyon doları aştı . Doğru! Bitcoin trilyon dolarlık bir varlık haline geldi!

Bu, BTC’nin fiyatının tarihte ilk kez 50K $ ‘ı aştı ve yeni ATH’ler belirledi. Sadece bugün, Bitcoin 2021 yılında 55.840 Dolar ATH ile Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve yeni ATH hedefi 60 Bin dolar olarak gözüküyor.

Ethereum da gayet iyi ilerliyor. Kripto para birimi, bu yazının yazıldığı sırada, gıpta ile bakılan 2K $ seviyesine çok yakın – eğer 200 dolar bariyerini ETH aşarsa çok daha farklı bir yükseliş momentumuna girer.

yine aynı sahneyi paylaşan kripto para birimi olan Binance Coin (BNB) tarafından çalındı. BNB, yalnızca son yedi günde% 150 arttı.

Bu, büyük ölçüde Binance Akıllı Zincire olan katlanarak artan ilgi nedeniyle mümkün oldu.

DeFi yatırımcıları ve Uniswap meraklıları, yeni “mücevherler” arayışında BSC’ye akın ediyor ve ihmal edilebilir derecede düşük işlem ücretlerinden etkileniyorlar.

BSC üzerinde genel günlük işlemler geçtiğimiz hafta Ethereum bu aşarak edilmiştir.

Bill Gates başka bir yerde Bitcoin ile ilgili görüşlerini paylaşarak kısa olmadığını, aynı zamanda uzun olmadığını, başka bir deyişle tarafsız olduğunu söyledi.

,Ayrıca, potansiyel olarak yasadışı faaliyetler için kullanılan kripto para birimlerine de atıfta bulundu; bu, kesinlikle zamanla daha da zayıflayan bir anlatı.

Elon Musk, Twitter’da biraz şaşırtıcı bir yorumda, Bitcoin’in neredeyse fiat kadar kötü olduğunu söyledi .

Bunu, şirketi Ocak ayının başlarında 1.5 milyar dolar satın almasına rağmen yaptı. Tesla’dan farklı bir birey olduğunu ve onun dışında başka hisse senedine sahip olmadığını söyledi.

Ayrıca, BTC’nin “sadece nakit paradan daha az aptalca bir likidite biçimi” olduğunu ve bir S&P 500 şirketi için yeterince maceracı olduğunu belirtti.

Her halükarda, kripto para piyasalarını izlemek sarhoş edici hale geliyor ve önümüzdeki yedi gün içinde ne olacağını görmek çok ilginç!

Kripto Para Piyasası

Piyasa Değeri: 1662 Milyar $ | 24H Cilt: 158B | BTC Hakimiyeti:% 60,9

BTC: 54.748 $ (+% 15,26) | ETH: 1.966 $ (+% 8.68) | XRP : $ 0.55 (-4,53%)

Bill Gates Bitcoin ve Dijital Para Birimleri Üzerine Düşüncelerini Paylaşıyor. Dünyanın en etkili ve zengin insanlarından biri olan Bill Gates, Bitcoin ile ilgili görüşlerini paylaştı .

Duruşunda tarafsız olduğunu söyledi. Ayrıca, kripto para birimlerinin potansiyel olarak yasa dışı faaliyetler için kullanılmasına da değindi, bu da zayıflayan bir anlatı.

SkyBridge Capital’den Anthony Scaramucci, 2021’de Bitcoin Fiyatı 100.000 Dolar’ın Zirvesine Çıktı.

SkyBridge Capital’den Anthony Scaramucci, 2021’in sonunda Bitcoin’in fiyatında% 100’lük bir fiyat artışı öngördü .

O, talebin hızla arttığını savundu ve ayrıca yatırım şirketinin BTC’de yarım milyardan fazla tuttuğunu kabul etti.

Elon Musk, Bitcoin‘in Neredeyse Fiat Kadar Kötü olduğunu söylüyor. Elon Musk , kripto para biriminin neredeyse kötü olduğunu söyleyerek Bitcoin’i fiat ile karşılaştırdı .

Bununla birlikte, bir S&P 500 şirketi için yeterince maceracı olduğunu ve bir şekilde Tesla’nın Ocak ayında 1.5 milyar dolar değerinde BTC satın alma kararını savunduğunu söyledi.

Binance Akıllı Zinciri Günlük İşlemler Şimdi% 70 Daha Ethereum en Daha

.. Binance Akıllı Zinciri gerçekleşen günlük işlemler artık düzenli olan aşan Ethereum bu. Aslında, 18 Şubat’ta neredeyse iki kat fazlaydı ve BSC’ye olan büyük ilgiyi işaret ediyordu.

Dünyanın En Büyük Varlık Yöneticisi BlackRock, Bitcoin’e Baktıklarını Onayladı.

Dünyanın en büyük varlık yönetimi firması olan BlackRock, Bitcoin’e bakıyor . Bu, şirketin genel müdürü Rick Rieder tarafından “bununla biraz uğraşmaya başladıklarını” söyledi.

Şirket 5.000 Kripto Madencilik Donanımı Aldıkça SOS Sınırlı Hisse Senedi Fiyatı% 200 Atladı.

SOS Limited , 5.000 kripto para madenciliği kulesi aldıktan ve Shark Tank yatırımcılarından biri olan Kevin O’Leary’den bir onay aldıktan sonra hisse fiyatlarında% 200’den fazla artış gördü .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here