Home Bitcoin (BTC) Haberleri Elun Musk’un Bitcoin (BTC)’ye Olan İlgisi

Elun Musk’un Bitcoin (BTC)’ye Olan İlgisi

0
Elun Musk’un Bitcoin (BTC)’ye Olan İlgisi

Cuma günü Tesla Hisselerin hakkında tweet atan Elun Musk Arkasından Bitcoin içinde başka bir tweet etmıştı. Bitcoin (BTC) yatırımcılarının Elun Musk’un Bitcoin hayranı olduğuna inanmalarını sağlıyor.

Tesla CEO’su Elon Musk Cuma Günü Tesla Hisseleri ile ilgili eksi yüzde 10 şakası ardından piyasadan, Musk’un Tesla hisse senedi fiyatının çok yüksek olmasıyla ilgili şikayetine bir yanıt sunuyormuş gibi hemen tepki verdi.

Bitcoin adlı Twitter hesabı, BTC fiyatının çok düşük olduğunu ve daha sonra Elon Musk’ın Bitcoin veya diğer kripto (Ethereum, Doge) hakkında bir şey tweet attığında gerçekleşen başka bir büyük kripto tartışmasının başladığını söyledi. Musk’un önceki tweet’i Bitcoin’in güvenli sözü olmadığını ortaya koydu.

Şimdi, önde gelen girişimci ve Tesla CEO’su Elon Musk, Bitcoin hakkında daha kışkırtıcı yazılar yayınladı. Onlara verilen yanıt, topluluğun bu şakaları kabul ettiğini ve belki de Elon Musk’ın yakında sahip olduğu 0.025 BTC’den biraz daha fazlasını almaya istekli olacağını gösteriyor.

Animasyon Bitcoin Resimleri

Tesla hisse senetlerinin fiyatının çok yüksek olmasından sonra, Musk bir Bitcoin (BTC) çizgi karakteri kızı ile başka bir tweet yayınladı (görünüşe göre iki yıl önce yayınladığı benzer birine atıfta bulunuyor ). Bu, toplumu Elon’un özellikle kripto varlıklarına ve özellikle Bitcoin’e daha geniş açtığına inandırdı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here