Elon Musk Michael Saylor Peter Schiff ve Diğerleri Bitcoin’in Düşüşüne Tepki Veriyor

0
531

Kripto para birimleri bugün küçük bir toparlanmadan önce büyük bir çöküş yaşadı ve yavaş yavaş yükselme gelirlen tüm Twitter’da düşüş tweetleri uçtu.

Elon Musk’ın Bitcoin’in enerji tüketimini eleştiren tweet’leriyle katalize edilen bu çöküş, Çin de dahil olmak üzere, Bitcoin karşıtı duruşunu yineleyen, Bitfinex’te büyük bir short pozisyon ve aşırı satın alınan kripto alanında genel bir düzeltmenin gerekliliği gibi çeşitli faktörlerle daha da kötüleşti.

#Crypto, #buythedip ve # altseason2021 dahil olmak üzere kripto ile ilgili hashtag’ler dünya çapında trend oluyor.

Ayılar Saldırdı

Bitcoin şüphecileri ve eleştirmenleri, BTC geçici olarak 30.000 $ ‘ın altına düştüğü için bugün haklı olduklarını hissettiler. Peter Schiff, Bitcoin güvenli bir sığınak ne de enflasyona karşı bir çit olmadığını kanıtlayan tartışmaya son noktayı koyuyor.

Three Arrows Capital’in CEO’su Zhu Su çok ilginç bir hareket oynadı ve görünüşe göre FTX’i büyük ölçüde kısa pozisyonlar hakim. Bugün, hesabı platformda PNL tarafından 1 numara oldu.

Döngüyü Devam Ettirmeye Kararlı Tüccarlar

Çok popüler bir kripto para birimi tüccarı olan Loomdart, 36500’de BTC’yi yeniden satın aldığını duyurdu . Binance’in kurucusu CZ, bir tweet’te şunları söyledi: ‘Eğer satışta panik yaparsanız, kripto zengini olmayacaksınız’ ve boğa hissini yeniden teyit etti.

Beklenmedik bir kahraman katliama ortaya çıktı: Elon Musk

https://twitter.com/elonmusk/status/1395027147161489412?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395027147161489412%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcryptopotato.com%2Felon-musk-michael-saylor-peter-schiff-and-others-community-reacts-to-bitcoins-bloodbath%2F

MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor, Bitcoin alımlarını artırdığını ve bir satoshi satmadığını doğrulayarak uzun süredir devam eden yükseliş tezini yeniden doğruladı. TRON’un kurucusu Justin Sun da 150 milyon dolarlık bitcoin alımını açıkladı .

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

BTC, tarihteki en kötü çöküşlerinden birinden geri dönerken, her iki tarafın da taraftarları kenarda tezahürat yapıyor: piyasa düşüşe rağmen, büyük oyuncuların duyguları ezici bir şekilde yükselişe sahip. Tarih herhangi bir gösterge ise, bu büyüklükteki bir düşüş, net bir uzun pozisyon açma fırsatı sağlayabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz