Home Kripto Para Haberleri Elon Musk Kripto Tabanlı Ekonomiye Küresel Geçişi Benimsiyor

Elon Musk Kripto Tabanlı Ekonomiye Küresel Geçişi Benimsiyor

0
Elon Musk Kripto Tabanlı Ekonomiye Küresel Geçişi Benimsiyor

Elon Musk, kripto tabanlı bir ekonomiye küresel bir geçiş olabilir ve o gemide olabilir.

Elon Musk Twitter biyografisini Cuma günü “#Bitcoin” olarak değiştirdikten sonra , milyarder girişimci mevcut, geleneksel finansal düzenden yeni bir merkezi olmayan sisteme geçişi gösteren bir Tweet’i beğendi .

Tweet, paraya, merkez bankacılığına, yatırım bankacılığına, varlık yönetimine ve daha fazlasına dijital alternatifler sunan, geçişi kolaylaştırabilecek çok sayıda kripto projesini vurguluyor.

Musk’ın Bitcoin hakkındaki basit ve doğrudan mesajı, en iyi kripto para biriminin fiyatında keskin ve kısa süreli bir artışa neden oldu.

Musk, yıllar boyunca BTC ve kripto piyasalarında sayısız teklif sundu.

Aralık ayında, Bitcoin’i görmezden gelmenin ne kadar zor olduğu konusunda kışkırtıcı bir mesaj yayınladı ve MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a tek bir BTC işleminde taşınabilecek sermaye miktarını sordu.

Şubat 2019’da, kağıt paranın gittiğini açıkladı ve Bitcoin’i “parlak” olarak nitelendirdi, ancak Tesla için kripto planları olmadığını söyledi.

Geçen yılın Ocak ayında, Bitcoin’in yasadışı amaçlarla kullanılma potansiyeli üzerinde kafa yormuş ve “yasa dengesi içinde olmayan işlemler var” dedi.

Chainalysis’in yakın tarihli bir raporu , dijital varlıkların kullanımıyla ilgili suçun 2019’da toplam kripto para birimi işlem hacminin% 2,1’inden 2020’de% 0,34’e düştüğünü buldu.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here