Home Kripto Para Haberleri Elon Musk Dogecoin’i Küresel Para Birmi mi Yapacak?

Elon Musk Dogecoin’i Küresel Para Birmi mi Yapacak?

0
Elon Musk Dogecoin’i Küresel Para Birmi mi Yapacak?
  • Elon Musk’ın en sevdiği DOGE bugün 0,027 dolardan 0,045 dolara yükseldi, hatta yörünge sırasında fiyat 0,036 dolara bile ulaştı.
  • #DogecoinArmy, #dogetothemoon birkaç ülkede Twitter’da trend oldu
  • Elon Musks Divination, Dogecoin’i Küresel Para Birimi Yapacak

Popüler meme parası DOGE, Reddit ve Twitter’daki pompayı takiben büyük bir ralli yaşadı. Bu sıralarda perakende tüccarları, GameStop ve diğer hisse senetlerinin tarih yaratan Reddit rallisinin ortasında, madeni parayı yutturmaya başladı.

Meme madeni para geçen hafta % 800’den fazla artarak büyük borsalarda 0,088 dolara ulaştı. Ancak, kısa süre sonra bir düzeltme başladı ve doge fiyatı büyük ölçüde 0,02 $ ‘a ulaştı.

Elon Musk’ın DOGECOIN Üzerine Güçlü İçgüdüleri

Clubhouse’da kısa süre önce yapılan bir röportajda, dünyanın en zengin kişisi, “Dogecoin“Ama gerçekten sadece şaka amaçlıdırlar.

Elon Musk şunu iddia etti:

Dogecoin, Kripto Para Birimleriyle Dalga Geçmek Için Yapılmış Bir Şakadır, Ancak “Kader Ironi Yaşar”. ” En Eğlenceli Sonuç En Olası Olanıdır. En Ironik Sonuç Dogecoin’in Geleceğin Para Birimi Haline Gelmesi Olacaktır.

DOGE Fiyat Analizi

Bununla birlikte, büyük kripto para birimlerinin kırmızı kanadığı bir basın zamanında, DOGE kripto para yükseliş sinyalleri gösteriyor. Bugün, erken işlem saatlerinde DOGE fiyatı % 50’den fazla yükseldi.

Basın zamanında Dogecoin fiyatı bugün 0.039388 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 10.040.170.462 USD. Dogecoin son 24 saatte% 36.25 arttı. Mevcut CoinMarketCap sıralaması, 5.048.667.899 USD’lik piyasa değeri ile 14. sırada.

Yukarıdaki günlük tabloya göre, oluşmuş bir yükseliş flama modeli var. Bu, bazı önceki alıcıların kar elde etmek için çıkışlarından kaynaklanıyor. Bu nedenle, Dogecoin’e yatırım yapmanın önemli riskleri varken, şu anda açığa gitmemek iyi bir fikir. Teknikler, boğaların geçen haftanın yükseği 0,0736 $ ‘ı yeniden test etmeye çalışacaklarını belirtti.

Coinmarketcap’e göre DOGE şu anda son 24 saatte% 48.75 artışla 0.040469 $ ‘dan işlem görüyor.

4 saatlik grafikte, SuperTrend göstergesi ve Parabolic SAR noktaları yükseliş sinyallerini gösterir. Bununla birlikte, yükseliş trendini hızlı bir şekilde başlatmak için Dogecoin’in 0.060 $ ‘lık engeli aşması gerekiyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here