Home Kripto Para Haberleri Elon Musk, Bitcoin Haricinde Herhangi Bir Kripto Parayı Desteklemiyor

Elon Musk, Bitcoin Haricinde Herhangi Bir Kripto Parayı Desteklemiyor

0
Elon Musk, Bitcoin Haricinde Herhangi Bir Kripto Parayı Desteklemiyor

Elon Musk, resmi olarak bir Bitcoin destekçisi olduğunu, ancak henüz kripto endüstrisinin geri kalanının savunucusu olmadığını söylüyor.

Pazar günü sesli sohbet uygulaması Clubhouse’da görünen milyarder girişimci, arkadaşlarının kendisini uzun süre BTC’ye dahil etmeye çalıştığını söyledi. Musk, 2013 yılında üzerinde Bitcoin sembolü olan bir pasta yapacak kadar ileri gittiğini belirtiyor.

Şimdi Tesla sahibi, “partiye geç kalırken” dünyanın en büyük dijital varlığını desteklemeye hazır olduğunu söylüyor.

“Bu noktada Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden Bitcoin’in destekçisiyim … Ve Bitcoin gerçekten geleneksel finans sektörü çalışanları tarafından geniş kabul görmenin eşiğinde.”

Musk , Twitter biyografisini “#Bitcoin” diyecek şekilde değiştirdikten sonra geçen Cuma günü manşetlere çıktı. Dogecoin (DOGE) ilede günlerce düşmedi bile.

Pazar günü Clubhouse röportajında ​​Musk, DOGE ve kripto alanının geri kalanı hakkındaki görüşlerini de açıkladı.

“Diğer kripto para birimleri hakkında güçlü bir fikrim yok. Demek istediğim, zaman zaman Dogecoin hakkında şakalar yapıyorum, ama bunlar gerçekten sadece şaka amaçlı. Dogecoin, açıkça kripto para birimleriyle dalga geçmek için bir şaka olarak yapıldı. Ama kader ironiyi sever.

Ve çoğu zaman, bir arkadaşımın dediği gibi, en ironik sonuç en olasıdır ya da dediğim gibi, en eğlenceli sonuç çoğu zaman en olasıdır ve muhtemelen en eğlenceli sonuç ve en ironik sonuç Dogecoin olacaktır. gelecekte Dünya’nın para birimi olur. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here