Home Kripto Para Haberleri Dünyanın En Büyük 15. Bitcoin Balinası Kriptoda 1 Milyar Dolarlık Transferi Gerçekleştirdi

Dünyanın En Büyük 15. Bitcoin Balinası Kriptoda 1 Milyar Dolarlık Transferi Gerçekleştirdi

0
Dünyanın En Büyük 15. Bitcoin Balinası Kriptoda 1 Milyar Dolarlık Transferi Gerçekleştirdi

Kripto çalışanları, var olan en büyük Bitcoin balinalarından birinin milyar dolarlık bir BTC cüzdanını boşaltmasına tanık olan bir işlemi izliyor.

Anonim kripto varlığı, sadece 7.03 $ ‘lık bir ücret karşılığında 1 milyar dolar değerinde 45.671 BTC’yi yeniden cüzdanlara taşıdı.

Transfer başlangıçta Bitcoin Block Bot olarak bilinen otomatik blok zinciri izleme aracı tarafından bildirildi .

En son blok araştırmacısı verilerine göre, yüksek bahisli balina devasa BTC hazinesini iki ayrı adrese aktardı.

Toplam iki işlem içeren bir cüzdan 11.264 BTC topladı . Toplamda yalnızca bir işlem içeren ikinci bir adres 34.406 BTC aldı .

BitInfoCharts , büyük balinanın orijinal cüzdanı 26 Ekim’de yarattığını ve aynı gün önemli miktarda BTC aldığını ortaya koyuyor . BTC’nin değeri son birkaç ayda yükselirken, 7 Aralık’ta 15. en zengin cüzdan oldu.

İlgili adreslerin, kripto alanına yatırım yapan veya bu alanda çalışan bir şirketle bilinen herhangi bir bağlantısı yoktur. Ayrıca Bitcoin, açık piyasada alınıp satılabileceği ve kripto borsalarının sahip olduğu bilinen herhangi bir adrese taşınmamıştır.

Bitcoin’in 20.000 doların üzerinde işlem yaptığı ve tam gelişmiş bir boğa piyasasının ortasında, kripto istihbarat platformu Santiment , en büyük BTC balinalarının lider kripto para birimini biriktirmeye devam ettiğini söylüyor .

“BTC Çarşamba’yı tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselterek kapattı. Ve bu tarihi gidişat biraz yavaşlamadı bile. 100 ila 10.000 BTC içeren 34 yeni adres, 11 / 29’dan bu yana adreslerdeki en büyük kazanç olan bu artıştan hemen önce yapıldı. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here