DOGE’dan İlham Alan Shiba Inu (SHIB) 1 Hafta İçinde % 500 Arttı

0
166

Shiba Inu (SHIB) tokeni gibi Dogecoin gibi bir yükseliş dalgasına girmiş görünüyor. İkincisi, bir haftadan daha kısa bir süre içinde neredeyse SHIB % 500 arttı.

2017’nin sonundaki ICO çılgınlığını anımsatan çok sayıda yeni küçük kripto para birimi, milyonlarca dolarlık piyasa değeri kazanıyor .

Görünüşe göre hiçbir sebep yok. Birçoğu birbirinin çatalı gibi görünüyor, harika şeyler vaat ediyor, ancak asla gerçek anlamda hiç bir şey sunmuyor ve değerlerini yalnızca aldatmacadan elde etmiyor.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Dogecoin Satın Al 

Artık Dogecoin satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Dogecoin (DOGE) Yararsız Altcoinlerin Kralı

Şaka olarak yaratılan Dogecoin, 2 yıl önce neredeyse imkansız olduğu düşünülen neredeyse 100 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip oldu. DOGE’nin meteorik yükselişi , şaka para birimi hakkında alışılmış tweet’lerine devam eden ve bu gece bir SNL bölümüne ev sahipliği yapacak olan Elon Musk tarafından tetiklendi.

DOGE, bir tür olarak meme / şaka para birimleri için havayı temizledi: gerçek dünya kullanımı çok az olan veya hiç olmayan bir şeyin, sırf insanlar kolektif olarak değerine inandıkları için çılgınca değerlemelere fırlayabileceğini kanıtladı. 

Sonuç olarak, Solana ve Binance Smart Chain gibi ağlarda her gün binlerce işe yaramaz token konuşlandırılıyor – umarız bir sonraki Dogecoin olmayı hedefliyor.

Taklit Kripto Paralarında Büyük Kazançlar

DOGE’den esinlenilen bir token olan Shiba Inu (SHIB), bu hafta yaklaşık % 500 arttı – ve büyük ölçüde abartılmış bir topluluk ve büyük satın alma hacmi dışında, temel somut olarak sunduğu hiç bir şey yok malesef.

Web sitesinde, bunun bir “Dogecoin katili” olması amaçlandığını ve kullanıcıların milyarlarca hatta trilyonlarca  token tutabileceğini söylüyor – bu da muazzam arzını vurguluyor. Ayrıca, henüz başlatılmamış olan Shiba Swap adında merkezi olmayan bir borsa da var, ancak bu, insanların acele etmesini ve coini satın almasını engellemedi.

Bu taklit madeni paralarda elde edilen devasa kazançlar (tek bir çatal düğmesi ve dağıtım işlemiyle oluşturulması önemsiz derecede kolaydır), BTC veya ETH. Benzer kazançlar gören para birimlerinin büyük çoğunluğu genellikle patlıyor – örneğin, BSC’de DOGE’den esinlenen yeni bir çatal olan WRAFT INU, yükseldiği yerden % 95’in üzerinde düşüş yaşadı.

Orijinal bir ürün, sağlam temeller veya geçerli bir kullanım durumu olmadan, bu kripto paraların çoğunun kaderi asimptotik olarak sıfıra doğru yönelmektir. Bunun ne zaman olacağı, piyasa döngülerinin evrelerini içlerindeyken yargılamak zor olduğu için gelecek zamanlarda daha net olarak görebiliriz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz