Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2020, 2025, 2030, 2040, DOGE 1 Dolar Olurmu?

Dogecoin, kullanıcıların çevrimiçi para transferi yapmalarını sağlayan eşler arası teknolojiye dayalı merkezi olmayan bir dijital para birimidir. İlginç bir şekilde, bir şaka sonucu Dogecoin ortaya çıktı.

Dogecoin (DOGE) Nedir?

Dogecoin (DOGE), Litecoin kod temeli tasarlamayı içeren eğlenceli bir proje olarak başlayan kripto para birimi, sonunda piyasa değeri 300 milyon dolara varan bir kripto para birimi oldu. Güçlü bir topluluğun neler yapabileceğini gösteren temsili bir kripto paradır.

Dogecoin’in en önemli özelliği, 2013’te viral hale gelen ve iç monologu simgeleyen bir Shiba Inu köpek resmi bulunan bir internet sitesi olan ‘Doge’. Daha önceki Dogecoin versiyonlarının Litecoin akranlarıyla çok az farkı vardı. Şimdi, Dogecoin’de Litecoin’e kıyasla bloklar çok daha hızlı oluşturuluyor. Ayrıca, madencilik zorluğu her yeni blok göründükten sonra optimize edilir ve sabit ödüller madencileri kazı yapmaya devam etmelerini sağlar.

Dogecoin eğlence tasarlamasını topluluğunu sosyal medyada tanınmasına neden olur. Aslında, madeni para kripto ve blockchain topluluğunun dışında oldukça popüler. Perakende zincirleri de dahil olmak üzere genel ödemelerde iyi kabul edildiğine şaşırmamalı.

Dogecoin, 2013 yılında yolculuğuna başladı ve 2020’de hala güçleniyor. İlk 30 kripto paranın içinde olmasıda güven verici bir görüntüsü olduğunu göstermektedir.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2020

2020 yılı genel olarak kripto para birimlerine karşı sert bir başlangıç yapmıştır. Çoğu madeni paralar son dip değimiz noktalara dokundu ve Dogecoin’de aynı yolda ilerledi.

Bununla birlikte, dijital para birimleri COVID-19 ekonomik krizine karşı ayakta durmayı başarabildi. Aslında, Bitcoin Mart ayı çalkantılı dönemde güçlü durdu ve yükselişe geçerek kayıpları geri getirmeyi başardı. .

2020 ile ilgili olarak, Dogecoin önümüzdeki birkaç ay içinde daha da yükselmesi için konsolidasyonunu tamamlaması gerekir. Ana akım ödemelerde artan kullanımı, kitleler arasında benimsenmesini artıracaktır. AllGamer ve eGifter dahil onlarca çevrimiçi perakende satıcı ve platform artık Dogecoin’de ödeme kabul ediyor.

Dogecoin’in ana akım benimseme yörüngesi Tron ve IOTA’ya yakın. Madeni paraların en iyi 25 kripto rütbesine girmesi, teknik ve sosyal yeteneklerini yansıtan oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşti. Şimdi 2020 dogecoin fiyat tahminlerine odaklanmamız gerekiyor.

- Advertisement -

Şu anda, madeni para 0,02 dolar Türk lirası olarak 0.017663  TL civarında seyrediyor ve Dogecoin’in yakın bir fiyat olan 0,0284 dolara ulaşması bekleniyor. Bu yıl, Dogecoin’in fiyatı, daha geniş kripto para birimi aleminin iyimser kalması durumunda maksimum 0.03 $ ‘a yani 0.20 Tük Lirasına dokunacak.

İnsanlar pratik değerini ve ana akım önemini fark ettikçe, Dogecoin muhtemelen yılın ilerleyen zamanlarında hız kazanacaktır.

Doge 1 Dolar Olurmu?

Dogecoin’in iyileşme olasılığı yüksektir. Dogecoin dojunun temel arka planının toplum için çok hoş olduğu düşünüldüğünde, olabilir. Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek fiyatı 0.017491 $ olan Dogecoin, beklenmedik bir şekilde değeri % 1.442’ye yükseldi .

Mevcut piyasa hacmine daha yakından bakalım. Dogecoin fiyatının artması için arz ve piyasa değeri önemli faktörlerdir. Dogecoin $ 0.00194680’in mevcut fiyatının basit hesaplamalarını kullanarak 1 $ ‘a yani 6.81 Türk lirası olarak düşünün, oda Dogecoin Fiyatının % 513.66 bir artış görmesinin gerektiğini gösterir.

Bununla birlikte, aktif kullanıcı sayısı çok önemli bir faktördür çünkü gerçekte kullanılan sadece birkaç kripto para vardır. Dogecoin’i destekleyen aktif bir toplulukla, Doge fiyatının yaklaşık 0 veya birkaç yıl içinde 1 $ ila 3,5 $ arasında bir değer aralığına sahip olması çok uzak olmazdı .

Dogecoin 2020’de Fiyatı Ne Olacak?

Şimdi gelelim 2020 dogecoin fiyat tahmininin temeline bakalım. 30 Mart’ta dogecoin cari fiyatı 0.001704 $ idi. Dogecoin fiyatı, eski tahmin fiyat noktasından yaklaşık 22.5 saat sonra% 11.73 artışla 0.001904 $ olarak değiştirildi. Ancak, doge için 1 Nisan’da 0.001728 $ olan% 9.32’lik bir aşağı yönlü seyir olması uzun sürmedi. Fiyat artışı nispeten küçük ancak 0’a ulaşmıyor.

2 Nisan itibariyle, Dogecoin fiyat tahmini% 15.18 oranında bir iyileşme gösterdi ve bu da o hafta 0.001988 $ ‘dan Dogecoin en yüksek fiyatına ulaşmasını sağladı. Bundan sonra dogecoin fiyat hareketi için salıncak maliyetinin oluşuyordu hafif eğimli yukarda oldu % 9.01 .

Grafiğe bakıldığında, Dogecoin değeri yükseliş trendi, tarihsel modeline paralel olan inen bir kanalın üzerinde kırılmış gibi görünüyordu. Bununla birlikte, dogecoin tahmininin 0,0019 $ fiyat noktasında reddetme ile yüzleşmesine yol açabilecek pek fazla etken olmadı.

Olumlu bir trend havası var Dogecoin’de, WalletInvestor’ın verilerine göre Doge fiyatını artıracak. Dogecoin sitesi fiyat tahmin analizi, oranın 0.00368 dolara yükseleceğini ortaya koyuyor. CryptoGround, 2020 için 0.0033 dolara yani 0.022 Türk lirasına kadar spekülasyon işareti olan benzer bulgulara da sahiptir.

Bazı ünlü analist ve yorumcuların Bitcoin fiyat manipülasyonları ve Bitcoin ETF’nin neden onaylanmadığına dair geçerli endişeler var. Belki de istikrarlı kripto paralar lehine, ETF komitesi Dogecoin’i Bitcoin’e alternatif olarak daha istikrarlı bir kripto para piyasasına örnek olarak görmelidir? Sizce Bu olabilir mi?

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2025

Popülerliği ve kullanıcıları arasında tercih edilen dolayı, Dogecoin ayakta kalabilir ve önümüzdeki 5 yıl içinde değerini artırabilir. WalletInvestor’a göre, olumlu bir Doge fiyat eğilimi olacak. Dogecoin (DOGE) için yaygın bir fiyat tahmini, 2025 yılına kadar Dogecoin fiyatının önemli ölçüde 0.0184 $ ‘a yani 0.13 Türk Lirasına yükselebileceğidir. Yazım sırasında Dogecoin fiyatı 0.002584 $ Dolar‘dır

CryptoGround fiyat spekülasyonu WalletInvestor’dan pekde uzak değil. Kurum içi derin öğrenme algoritmasını kullanarak, tahmin Dogecoin’in 2025 yılına kadar 0.0141 dolarlık yani 0.096 TL olacağı önümüzdeki 5 Yıl için Dogecoin iyi bir yatırım aracı olacaktır.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2030

Öngörülemeyen birçok olayın hesaba katılması gerektiğinden, daha uzun bir süre için fiyat tahmini yapmak birçok faktörü içerir. Fiyat 0 civarında seyredebilir veya yeni zirvelere dokunabilir. Sadece Dogecoin fiyat çizelgesini veya teknik analizini incelemek yeterli değildir. Burada bir kripto para biriminin temelleri devreye giriyor.

Kripto para birimi oldukça güçlü temeller gösterdiğinden, 2030 için Doge fiyat tahmini kesinlikle umut verici görünüyor. En iyi 25 kripto paraya yerleştiği gibi , merdivenden daha da yükseğe çıkmak için aynı niteliği gösterebilir. 

Ortaklıklar ve işbirlikleri, blok zincirine daha fazla değer katacak ve bu da madeni paraların benimsenme oranında bir iyileşme sağlayacaktır. Önümüzdeki on yıl için Doge Olumlu fiyat tahmini, 0,2 $ aralığında yer alıyor. Tabiki etkenler göz önünde bulundurulması gerek istenmedik bir şekilde ekonominin iyi gitmesi ve daha fazla yatırımcıya ulaşıldığında daha fazlasını beklemek de mümkün olabilir.

Dogecoin 10 yıl İçinde Nekadar Olur?

Dogecoin’in 10 yıl içinde 10 yıl’da değeriin ne olacağı Dogecoin fiyat tahmini açısından geniş bir kapsam. Ama buna temel bir tahmin perspektifinden bakmaya çalışalım.

Doge’nin 2013’teki kuruluşundan bu yana, şaka olarak başlayan Dogecoin şimdi kripto topluluğunun en popülerlerinden biri.

Bugün Dogecoin tahmini düşük fiyat noktası 0.00194680 $ olmasına rağmen, doge kararlı bir kitleye sahiptir ve Pakistan, Bangladeş, Pakistan ve Filipinler gibi diğer ülkelerde alternatif ödeme seçeneklerinden biri olarak kullanılmaktadır.

Mevcut fiyat tahminleri yaklaşık 10 yıl içinde sağlam ve istikrarlı bir şekilde devam ederse Dogecoin fiyatı 10 Yıl içinde 10 $ olabilir veya daha yüksek seviyeleri görebilir. Herhangi bir altcoin belirli bir sürede katlanarak artabildiğinden, DOGE’nin değerde de önemli ölçüde yükselebileceği anlamına gelebilir.

Dogecoin (DOGE) bir kripto para birimidir. Doge kullanılması amaçlanmıştır. Doge, yeni gelenleri alternatiflere göre avantajlara maruz bıraktıkça talebi arttırır.

Dogecoin (DOGE) satın almak, kripto para piyasasını oynamaya yönelik yanlış yönlendirilmiş bir girişimde bulunmak için DOGE’i ilerletmek veya Dogecoin’in yardımcı programını artırmak için hiçbir şey yapmaz. Ancak fiyat tahminlerine uymak, işler bozulduğunda insanları potansiyel kayıplara maruz bırakıyor. Doge kaybeden aşırı şişirilmiş fiyat analizine dönüşür.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2040

2040 için Doge fiyat tahmini, herhangi bir standart tarafı olmayan ve göstergelerin dahi tahmin edilemeceği seviyeye çıkabilir.. Son 5 yılda gördüğü tüm olumlu gelişmeler göz önüne alındığında, kripto, gelecekte en iyi 5 kripto para birimine gireceğini tahmin ediliyor. Birçok değersiz para 0’a ulaşabilirken, Dogecoin (DOGE) daha güçlü tekniklerinden dolayı gelişecektir. 2040’a kadar, kripto para birimleri kesinlikle daha önce hiç görülmemiş bir dijital finans çağını getirecek ana akım haline gelecek.

Doge’in finansal mekanizmalar denizinde faaliyet gösteren daha geniş bir kripto para grubuna entegre olma olasılığı yüksektir. Bu, Dogecoin’in değerlemesini katlanarak artırabilir. 2040 yılına kadar Dogecoin için 2 dolarlık bir hedef gerçekçi görünüyor.

Dogecoin almalı mıyım?

Herkes çok fazla Dogecoin satın alırsa, dogecoin fiyatını artıracağını düşünüyorum. Bitcoin de aynı şekilde başladı. Dogecoin’i uygulanabilir kılarsak kendi ekonomimizi güçlendirebiliriz. Satın al, satın al, satın al! Sadece Dogecoin içinde değil tabiki.

200 dolarlık Dogecoin bile satın alırsanız ve Doge fiyatı 100 dolara kadar çıkarsa, küçük bir yatırımda 200.000 $’lık bir geliriniz olabilir.

Uzun zamandır Doge’ın her şeyi kesinlikle yapabileceğine ikna oldum. Dogecoin (DOGE) her açıdan üstündür. Ama şaka olayının ötesine kimse bukadar ciddi bakmamıştır.

Doge’a sahip olan çocuklar bile hiçbir şey yapmak istemiyor gibi görünüyor. Borsalar, gazeteciler ve hatta tüccarlar Doge’yi ciddiye almayı reddettiğinde satın alımları zorlaştırıyor.

Ancak artı tarafta, yatırımcıların Dogecoin (DOGE) konusunda her zaman olduğu gibi coşkuyla konuşuluyor. Bu yüzden belki de sadece parçalamaya devam edebiliriz, çünkü Doge hakkındaki insanları rahatsız etmek onları inlerine götürmek gibidir.

Dogecoin (DOGE) Fiyatı: 1 Dogecoin Kaç TL?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

115BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,149TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
59,493.00 $
59,493.00 $
4%
ethereumEthereum
3,628.55 $
3,628.55 $
3.39%
binance-coinBinance Coin
634.98 $
634.98 $
0.53%
dogecoinDogecoin
0.715823 $
0.715823 $
17.08%
xrpXRP
1.59 $
1.59 $
2.72%
tetherTether
1.01 $
1.01 $
0.35%
cardanoCardano
1.60 $
1.60 $
6.44%
polkadotPolkadot
39.61 $
39.61 $
4.09%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,408.43 $
1,408.43 $
1.22%
litecoinLitecoin
341.49 $
341.49 $
5%

Benzer Haberler