Home Kripto Para Haberleri DeFi Rüzgarı 2017 Boğa Dönemini Geride Bırakacak

DeFi Rüzgarı 2017 Boğa Dönemini Geride Bırakacak

0
DeFi Rüzgarı 2017 Boğa Dönemini Geride Bırakacak

Popüler bir kripto analisti, kripto piyasasının merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün, 2017’nin genişletilmiş boğasını utandıracak bir ay evresinden geçmeye hazır olduğunu söylüyor.

Altcoin Psycho olarak sanayide bilinen takma adlı tüccar söyler Defi varlıkları satın fiyatı yaklaşık 1,00 $ dan 19 $ bir yüksek seviyesine değişiyordu zaman, 2016 yılında Ethereum geri satın almaya benzer olduğunu, onun 82,000 Twitter takipçileri.

“DeFi balonu, işler gerçekten giderken ICO balonunu çocuk oyuncağı gibi gösterecek …

Pek çok insan DeFi’nin ne anlama geldiğini bile bilmiyor. Şu anda DeFi’ye girmek 2016’da ETH satın almaya benzer. “

Ayın başında, kripto tüccar ortaya o Rezerv Haklar stablecoin protokolün belirteci aracıdır Rezerv Hakları Token (RSR), içine ölçek başlıyor.

Ayrıca merkezi olmayan zincirler arası likidite belirteci THORchain’e (RUNE), merkezi olmayan borsa SushiSwap’in (SUSHI) yönetişim ve likidite jetonuna ve merkezi olmayan türev borsası Serum’a (SRM) yatırım yapıyor.

Buna ek olarak, analist olan adlandırma olan paralar olarak sentetik varlık protokolü Synthetix (SNX), akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ve saf kanıtı hissesini blockchain protokol Alogrand (Algo) “zamanının geldiğini vardır.”

Kripto kralı Bitcoin’e gelince, tüccar , yatırımcıların BTC’nin bir numaralı değer deposu varlık olarak neredeyse hiç tartışmasız kaldığını fark etmeleri gerektiğini söylüyor .

“Önümüzdeki alt sezonda, yeni bir ‘Ethereum katili’ için pek çok anlatı olacak. Bir Bitcoin katili için 0 anlatı olacak. Maksimalist değilim ama bunu aklınızda bulundurun. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here