Home Kripto Para Haberleri CZ Uyardı, DeFi Projeleri DNS Saldıralı Altında

CZ Uyardı, DeFi Projeleri DNS Saldıralı Altında

0
CZ Uyardı, DeFi Projeleri DNS Saldıralı Altında

Binance CEO’su CZ Uyarıyor

CZ, PancakeSwap ve Cream Finance gibi Binance Akıllı Zincirinde bulunan DeFi ile ilgili bir dizi projenin DNS sızma saldırısı altında olduğu konusunda uyarıyor.

Binance Smart Chain’deki en büyük ve en popüler merkezi olmayan kripto para borsası ve otomatik piyasa yapıcısı (AMM) olan PancakeSwap, DNS’sini ele geçirmiş olabilir. Cream Finance de saldırı altında.

Bir de tweet paylaştı dakika önce, PancakeSwap resmi hesap platformu kendi DNS kaçırıldı (Alan Adı Sistemi) girmiş olabileceğini ortaya koydu.

Durumun bu olmadığını teyit edene kadar siteyi kullanmayın. En kısa sürede onaylayacağız. Bu arada, özür dilemekten daha güvenli. – Takım dedi.

Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle daha fazla ayrıntı açıklanmadı ve şu ana kadar, platformun yerel token CAKE’nin fiyatı tepki vermiş gibi görünmüyor.

Yaklaşık bir saat önce, DeFi ile ilgili bir başka popüler proje olan Cream Finance benzer bir haber paylaştı.

Görünüşe göre, kötü niyetli bir üçüncü taraf tohum cümleleri için talepler gönderiyor.

Binance CEO’su CZ de konuyla ilgili uyardı .

Bir dizi DeFi projesi DNS ele geçirme saldırısı altındadır. Krep, Krema vb. Lütfen ÇOK ÇOK dikkatli olun ve durumu düzeltene kadar kullanmayın… – dedi.

DeFi alanı büyümeye devam ederken, uzayda protokolleri kullanarak insanları paralarını dolandırmaya çalışan kötü aktörlerin olduğunu hatırlamak önemlidir.

Bununla birlikte, gizlilik bilgilerinizi kimseye açıklamamalısınız. Ek olarak, uygun güvenlik önlemlerinin kullanılması , kripto para birimlerinizin korunmasına yardımcı olacaktır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here