Home Kripto Para Haberleri Counter-Strike Oyuncularına Müjde Yakında Oyun Oynayarak Bitcoin Kazanabilirsiniz

Counter-Strike Oyuncularına Müjde Yakında Oyun Oynayarak Bitcoin Kazanabilirsiniz

0
Counter-Strike Oyuncularına Müjde Yakında Oyun Oynayarak Bitcoin Kazanabilirsiniz

Kripto başlangıcı ZEBEDEE, Valve’in popüler PC savaş oyuncularının rekabet yoluyla BTC kazanmasına izin veren Counter Strike, GO sunucularını piyasaya sürecek.

Counter Strike İle Bitcoin Kazanmak

  • PC shooter Counter-Strike: Global Offensive, resmi olmayan Bitcoin entegrasyonu kazanıyor.
  • Oyuncular, oyunu oynayarak ve iyi performans göstererek küçük miktarlarda BTC kazanabilirler.
  • Başlangıç ​​ZEBEDEE, Bitcoin için Infuse teknolojisi ile bu hafta ilk sunucuları piyasaya sürecek.

Kripto oyunları, The Sandbox ve Axie Infinity gibi orijinal oyunlarla ivme kazanıyor , ancak aynı zamanda piyasadaki en büyük geleneksel oyunlardan bazılarına uygulanan teknolojiyi görmeye başlıyoruz. Enjin’in Minecraft sunucularında değiştirilemez token (NFT) kripto varlıklarını kullanmaya yönelik eklentisi önemli bir örnektir.

İşte size bu süreçte biraz kripto para kazandırabilecek bir tanesi. Bu hafta, kripto başlangıcı ZEBEDEE, kullanıcıların oyun içi temelde küçük miktarlarda Bitcoin kazanmalarına olanak tanıyan teknolojisi Infuse’u uygulayan popüler birinci şahıs PC shooter Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) için ilk sunucularını piyasaya sürecek.

Ve ZEBEDEE’nin kurucu ortağı ve CEO’su Simon Cowell’e göre, haberler şimdiden oyun çevrelerinde çok fazla ses getirmeye başladı: 

“Counter Strike ile Bitcoin entegrasyon duyurusu: GO Ben blockchain oyunlarında daha önce böyle bir şey görmedim diye oyuncular konuşuyor,” Cowell söyledi şifresini “Bekleme Listesi sign-up, yani zaten tam bizim ilk 10 sunucuyu tutmak için yeterlidir. Kapasiteyi çok yakında genişletmeyi planlıyoruz. Nihayet kriptonun ana akım oyunlara sızmasını sağladığımıza dair iyi bir his var. “

Sistem Nasıl Çalışacak: ZEBEDEE’nin Infuse sunucularından birinde oynarken, 100 satoshi kadar küçük bir miktar BTC ödemek için maçın başında bir akıllı telefon uygulamasıyla bir QR kodu tarayacaksınız (1 satoshi = 1 / 100.000.000 BTC). Oyunun seyri boyunca, toplam oyun puanınızın yüzdesine bağlı olarak pottaki payınız ile, öldürdükçe ve / veya ölürken potansiyel kazancınız artıp veya eksilecektir..

Sonunda, başarılı bir maç geçirdiyseniz, maça satın aldığınızdan daha fazla satoshi ile bitirebilirsiniz. Oyuncular istedikleri zaman para kazanabilirler ve işlemler Lightning Network tarafından yürütülür.

Nihayetinde ZEBEDEE, oyuncuları rekabet etmek için ücretlendirmek yerine reklamları deneyime uygulanacak ortakların desteği sayesinde giriş ücreti gerektirmeyen sunucular da başlatmayı planlıyor.

Kapmak için artan miktarlar nispeten küçük olsa da, oyuncular için bir oyun oynarken “sats biriktirme” ve biraz Bitcoin kazanma fırsatı oluyor. ZEBEDEE, Valve’in oynaması ücretsiz taktik nişancı oyunu , düzenli olarak bir milyondan fazla eşzamanlı kullanıcı çektiğinden ve geçen yılın başlarında tahmini olarak 24 milyon aylık aktif oyuncuya sahip olduğundan , potansiyel olarak büyük bir kitleye de erişiyor .

Aynı zamanda, bugüne kadar 108 milyon dolardan fazla ödül alan ve bölgesel ve küresel yarışmalar için önemli bir izleyici çeken sağlam bir espor sahnesine sahiptir .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here