Coinsbit Exchange, Global Kripto Para Borsa Açtı ve CNB Jetonlarının% 10’unu Yaktı

Son birkaç ay içinde, Coinsbit kripto para borsası ekibi, Amazon, Alibaba, eBay, Aliexpress ve kripto para birimi gibi dünyaca ünlü ticaret platformlarından mal satın almak için pazar hakkında düzenli olarak bilgi yayınladı. Son zamanlarda, 31 Mart 2020’de planlanan küresel Coinsbit Store’un lansmanı hakkında bilgi , Coinsbit ekosisteminin resmi sosyal kanallarında ortaya çıktı.

Değişim ekibinin bildirdiği gibi, her Coinsbit kullanıcısı platformdaki mevcut ürünlerden herhangi birini seçebilecek ve dünyanın her yerinden USDT, USDN, PLC ve ayrıca CNB değişim jetonu ile ödeme yapabilecektir. kullanıcının döviz dengesinde saklanır. Mallar için ödeme yapılabilen kripto para birimleri, pazar geliştikçe genişleyecektir.

Mağazanın temel amacı, kripto topluluğuna kripto para birimi ile dünya platformlarından mal satın alma fırsatı sunmak, hem uluslararası hem de yerel yeni ortaklarla etkileşime girerek mevcut mal veya hizmet yelpazesini genişletmektir. Bu çözüm, herkesin eBay veya Aliexpress’den, tek bir tıklamayla, borsadan ayrılmadan ve kullanıcının bakiyesinde bulunan kripto para birimlerini kullanarak mal satın almasına izin verecektir. Kripto topluluğunun artık fonları fiatlamak ve banka kartlarına çekmek için kripto varlıklarını değiştirmesine gerek kalmayacak ve tüm bu ticaret platformlarına kayıt yapamayacak – her şey tek bir platformda mevcut ve tüm satın alımlar “tek tıklamayla” gerçekleşiyor .

Bu, birçok sorunu çözer ve kripto para biriminin kullanımı için yeni fırsatlar sunar. Coinsbit kripto para alışverişi ekibi her zaman kripto topluluğu için benzersiz bir ekosistem yaratmaya çalışıyor, böylece kullanıcılar iş için yeni ve kullanışlı araçlar alıyor ve ayrıca bir ödeme aracı olarak kripto para birimini uygulamak için yeni vektörler geliştiriyor. Coinsbit Store canlı bir örnektir, çünkü benzeri görülmemiş bir durumdur, bu tür çözümler ve ürünler henüz kripto endüstrisinde uygulanmamıştır.

Coinsbit ekibi, mağazasını geliştirmek için, geliştiricilerin herkese 0.0000001 BTC fiyatında yeni bir CMT jetonu satın alma fırsatı sağladığı bir IEO yürüttü. Bu jetonun benzersiz özelliği, satış ortağı platformlarından özel indirimler alma ve yalnızca jeton sahiplerine sunulacak promosyon ürünlerine erişim fırsatından oluşur.

IEO’nun ve token üzerinde ticaretin açılmasından birkaç gün sonra, CMT’nin maliyetinin% 280 oranında artması dikkat çekicidir, bu da topluluğun yeni evrensel ticaret platformuna olan büyük ilgisini göstermektedir. Kripto para birimi için birinci sınıf çevrimiçi mağazalarda mal satın alma yeteneği, önemi fazla tahmin edilemeyen tüm endüstri için gerçekten tarihi bir andır.

Coinsbit ekibi ayrıca 2020 yılının ilk çeyreğinde CNB değişim jetonunun planlı bir şekilde yakılmasını gerçekleştirdi. 30 Mart’ta piyasadaki mevcut arzın% 10’u yakıldı – 150 milyon jeton (toplam sayı – 1,5 milyar CNB). Bu, borsa tarafından, borsa – ticaret komisyonları tarafından sağlanan hizmetler (kullanıcılar CNB tokenleri ile bu tür komisyonların% 50’sine kadar ödeme yapabilir) ve ayrıca Coinsbit’in diğer hizmetleri ve teklifleri için bir “elden çıkarma” olarak alınan token sayısıdır.

CNB tokenleri ile de ödenebilir. Bu sadece borsa yatırımcıları için değil, aynı zamanda tüm kripto topluluğu için de harika bir haber, çünkü bu tür miktarlarda (ilk raporlama dönemi için) jetonların yakılması hiç bir zaman değişim jetonları tarihinde gerçekleşmedi. Örneğin: ilk raporlama dönemi için, Binance ekibi, BNB jetonunun satılan sayısının% 1’inden daha azını yaktı. 

Diğer şeylerin yanı sıra, CNB token sahipleri için harika bir haber, çünkü tokenin toplam sayısı% 10 daha az olacak, bu da mevcut arzı etkileyecek ve madeni para talebini artıracak. Token fiyatındaki artıştan dolayı CNB ile ödenen komisyonlar eşit olarak daha az olacaktır. Borsadaki tüm kullanıcıların tüm CNB jetonlarını AirDrop tarafından ücretsiz aldığını hatırlayın.

Geliştiricilerin acil planları, Coinsbit’in B2P temelinde çalışacak ve bu yıl Nisan ayında başlatılacak olan OTC platformunun geliştirilmesi için fon toplamak için başka bir IEO yürütmek.

- Advertisement -

 Platform ekibi, her bölgedeki tek bir yerel ortağı bir fiat çifti ile çalışmak üzere çekerek 2020’nin sonuna kadar 55 fiat para birimini birleştirmeyi hedefliyor. Tüm ortaklar akredite edilecek ve OTC Coinsbit’in istikrarlı ve güvenli çalışması için gerekli tüm doğrulama prosedürlerini gerçekleştirecektir. Kullanıcılar OTC platformundan kripto para birimi satın alabilecek ve döviz dengesinden alabilecekler. Ayrıca, kullanıcılar bakiyelerinden kripto para satabilir ve yerel para biriminde bir banka kartına fiat fonları alabilirler. İşlemler “emanet” ilkesine göre yapılacak,

Platform ekibi IEO’yu yürütmek için Coinsbit OTC Token’i (ticker – OTC) yayınladı. Bu token IEO sırasında 0.0000001 BTC fiyatından satın alınabilir. Toplam 560 milyon OTC jetonu düzenlenecek. Jeton, kullanıcıların OTC platformunda kripto para birimi satın alırken veya satarken komisyonlarda% 15,% 25 veya% 50 tasarruf etmelerini sağlayacaktır. IEO 3 Nisan 2020’de saat 11:00 GMT’de yapılacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

71BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
786TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

En Son Haberler

Rarible (RARI) Nedir? Rarible, NFT’leri Nasıl Kullanır?

Rarible (RARI) , kullanıcıların blockchain teknolojisi ile güvence altına alınmış dijital koleksiyonlarını oluşturmalarına ve satmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Bir sanatçı olarak kendi çalışmanızı pazarlamanın, yüksek değerli koleksiyon...

Vortex DeFi (VTX) Nedir? Vortex Bişenleri Nelerdir?

Vortex DeFi (VTX) , kullanıcılara tek bir web tabanlı kullanıcı arayüzünden tüm önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına ve protokollerine tek noktadan erişim sağlamayı...

SuperFarm (SUPER) Nedir? NFT Nedir? SuperFarm Ve NFT Nasıl Çalışır

SuperFarm (SUPER), onlara tokenlerine değer katma kapasitesi verirken, fungible olmayan tokenler (NFT) oluşturma sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan bir çapraz zincir DeFi platformudur.  Yaratıcıların yararlanabileceği kendi NFT pazarına...
bitcoinBitcoin
46,671.00 $
46,671.00 $
0.4%
ethereumEthereum
1,450.89 $
1,450.89 $
0.77%
cardanoCardano
1.31 $
1.31 $
0.62%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.29%
binance-coinBinance Coin
220.12 $
220.12 $
2.99%
polkadotPolkadot
34.60 $
34.60 $
3.33%
xrpXRP
0.425572 $
0.425572 $
2.65%
litecoinLitecoin
168.78 $
168.78 $
1.39%
chainlinkChainlink
25.31 $
25.31 $
3.59%
stellarStellar
0.415920 $
0.415920 $
6.1%

Benzer Haberler

Ünlü Analist Paradotor 2021 Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

Kripto para analizi yapan ve en eski analistlerden olan Paradotor 2021 yılı için Bitcoin fiyat tahminini açıkladı. Ünlü analist 162 Bin takipçisine devamlı uyarılarda bulunup...

Ünlü Kripto Firması CEO’su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

Ünlü Kripto Firması CEO'su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

Ripple SEC Davası Sonucu Olarak XRP Fiyat Düşüşü Devam Ediyor

XRP piyasası, dava krizinin ortasında düşmeye devam ediyor.XRP, ayı % 16 düşüşle bitirmeye hazırlanıyor. Ripple Davası Haberleri Etkisi Devam Ediyor Bugün erken saatlerde,  XRP anlistlerinden biri  $ 0,403...

ethbox Akıllı Sözleşme Kodları İle Ne Kadar Güvenli?

ethbox , ETH işlemleriniz için rakipsiz koruma sunar . İki faktörlü kimlik doğrulama ve güçlü karma şifreleme ile birlikte gelen ethbox akıllı sözleşmesinin gücünü giderek daha fazla insan fark ediyor.  Ethbox'ın...