Home Kripto Para Haberleri CoinMarketCap, Bitfinex’i Kendi Hesaplamasından Çıkardı

CoinMarketCap, Bitfinex’i Kendi Hesaplamasından Çıkardı

0
CoinMarketCap, Bitfinex’i Kendi Hesaplamasından Çıkardı
Bitfinex

Kripto para fiyat verileri sağlayıcısı CoinMarketCap, önde gelen kripto para borsalarından Bitfinex’i Bitcoin fiyatı ortalamasından çıkardı.

Kripto para fiyat verileri sağlayıcısı CoinMarketCap, Bitfinex borsasının fiyat verilerini, ortalama hesaplamasından çıkardı.

Artık CoinMarketCap’te Bitfinex’in Bitcoin fiyat bilgisi, fiyatın ortalamadan hariç tutulduğunu gösteren bir işaretle listeleniyor.

Bitfinex’te Bitcoin son birkaç haftadır diğer borsaların 300-400 dolar üzerinde alınıp satılıyordu. Yayın saatinde de bu fark 350 dolar görünüyor. Kripto para borsası Bitstamp’te Bitcoin, 5630 dolardan işlem görürken Bitfinex’te 5980 seviyesinde.

Bitfinex ile diğer kripto para borsaları arasındaki fiyat farkı, New York Başsavcılığı’nın borsayı, 850 milyon dolarlık kaybı Tether ile örtbas etmekle suçlamasının ardından gelişmeye başlamıştı.

Diğer yandan Bitfinex şu anda token satışı yoluyla 1 milyar dolar elde etmeyi hedefliyor. Borsanın bu parayı, dondurulduğu ileri sürülen 850 milyon dolarlık fonları karşılamak için kullanacağı belirtiliyor. LEO adı verilen Bitfinex token’ı 1 milyar dolarlık USDT karşılığında satılacak. Halka açık satış olmayacak ve token’lar yalnızca kurumsal yatırımcılara verilecek.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here