Home Kripto Para Haberleri CoinGecko CEO’sunun Binance’in CoinMarketCap’ı Satın Alması Hakkında Ne Söyledi?

CoinGecko CEO’sunun Binance’in CoinMarketCap’ı Satın Alması Hakkında Ne Söyledi?

0
CoinGecko CEO’sunun Binance’in CoinMarketCap’ı Satın Alması Hakkında Ne Söyledi?

CoinGecko’nun CEO’su Bobby Ong, Binance tarafından 400 milyon dolarlık CoinMarketCap (CMC) satın almasıyla ilgili yorumları.Ong, CMC’nin tarafsız ve bağımsız kalmasının zor olacağına inanıyor.

Binance’nin CoinMarketCap (CMC) satın almasından sonra yapılan bir röportajda, CoinGecko CEO’su Bobby Ong, Binance‘in CoinMarketCap (CMC) satın almasıyla ilgili yorumlarını paylaştı. CoinMarketCap (CMC) veri toplanan en byüyk sitelerden biridir. Ong, şirketinin “hacimlerini taklit eden birçok yeni borsa…” karşısında “veri bütünlüğünü koruyacağını” belirtti.

Rakip şirketinin 400 milyon dolarlık satın almasından bahseden Ong şöyle yorumladı:

Bu satın alma işleminden sonra, CoinMarketCap’in tarafsız ve bağımsız kalmasının zor olacağını düşünüyorum, bu yüzden şimdi piyasadaki en büyük, bağımsız kripto veri toplayıcısıyız”.

Bir yandan, CoinMarketCap (CMC) veri bütünlüğü için kendi yöntemlerini izler. Öte yandan CoinGecko, müşterilerin “raporlanan hacmin gerçekçi olup olmadığını” anlamalarına yardımcı olan “Güven Puanı” nı kullanır. CoinGecko kısa süre önce Merkezi Olmayan Finans (DeFi) hakkında bir kitap yayınladı.

Birçok kripto piyasası kullanıcısı CoinMarketCap (CMC)‘nin satın alınmasını büyük ölçüde destekledi. Bir Cointelegraph raporuna göre, Changelly kripto borsasının CEO’su Eric Benz, anlaşmanın Binance ve CoinMarketCap (CMC) fayda sağlayacağına inandığını söyledi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here