Home Kripto Para Haberleri Coinbase Halka Arz Sözleşmesinin İmzalanmasıyla FTX Borsasında Listeleniyor

Coinbase Halka Arz Sözleşmesinin İmzalanmasıyla FTX Borsasında Listeleniyor

0
Coinbase Halka Arz Sözleşmesinin İmzalanmasıyla FTX Borsasında Listeleniyor
  • Coinbase halka arz öncesi sözleşmeleri artık FTX borsasında işlem görmeye hazır hale geldi.
  • Coinbase’in piyasa değerini takip ediyor ve Coinbase’in ilk işlem gününden sonra bitmesi bekleniyor.

As Coinbase , önde gelen ABD cryptocurrency şirket halka açılmayı hazırlar Planlanan halka arz (halka arz) üzerinden, FTX kripto değişimi bir listede olan Salı açıkladı Coinbase kendi ticaret platformunda sözleşme-IPO öncesi. Ürün, ilgilenen yatırımcıların / tüccarların şirketin borsada hangi değerlemeyle işlem yapacağı konusunda spekülasyon yapmasına olanak tanıyacak. Yani, bu daha çok ABD kripto şirketinin piyasa değerlemesini takip etmeye yönelik bir sözleşme gibi.

FTX, Coinbase İle Halka Arz Sözleşmesi İmzaladı

Gelişme bugün FTX Perşembe Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile gizli S-1 formunun dosyalama sonra geliyor. Borsada listelenmiş olan Coinbase halka arz öncesi sözleşmesi, Airbnb sözleşmesinden hemen sonra FTX’in mevcut ikinci ürünlerini işaretler. Bildirildiğine göre, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüccarların, diğer ürünlerde olduğu gibi FTX halka arz öncesi sözleşmelerinde ticaret yapmalarına izin verilmiyor.

Bununla birlikte, FTX’te zar zor piyasaya sürülmesine rağmen, halihazırda 2 milyon doların üzerinde işlem hacmine sahip olduğu için Coinbase halka arz öncesi sözleşmesine büyük bir ilgi / talep var. Kripto borsasının CEO’su Sam Bankman-Fried, bunun “şu ana kadar oldukça sağlıklı bir hacim” olduğunu söyledi. Bu sözleşmelerin Salı günü tweet atıldığı üzere, kaldıraç oranının beş katına kadar marj ticareti desteği ile FTX’te başlatıldığını unutmayın .

Coinbase Halka Arz Ediliyor

Bu arada, FTX üzerindeki Coinbase halka arz öncesi sözleşmelerinin, Coinbase için borsadaki ilk işlem gününden sonra durması bekleniyor. Bunun Haziran 2022’de olacağı tahmin ediliyor. Coinbase’in söz konusu tarihte listelenmemesi durumunda, FTX’deki sözleşmelerin otomatik olarak kesirli tokenize hisse senetlerine dönüştürüleceği bildiriliyor. 

Bugünkü FTX rekoruna bakılırsa, Coinbase’in sonunda borsada listelendiğinde çok fazla işlem hacmi göreceği sonucuna kolayca geçilebilir. Ancak bunu sadece zaman gösterecek. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here