Home Kripto Para Haberleri Coin Bureau En Son Videosunda 2021’de Parlayacak Olan Hangi Altcoinden Bahsetti?

Coin Bureau En Son Videosunda 2021’de Parlayacak Olan Hangi Altcoinden Bahsetti?

0
Coin Bureau En Son Videosunda 2021’de Parlayacak Olan Hangi Altcoinden Bahsetti?

Ünlü analist Coin Bureau’nun son sohbetinde, özellikle düşük hacimli bir altcoin’de yükselişe geçtiğini söylüyor.

Yeni bir videoda, analist ve tüccar 435.000 abonesine bir kimlik toplama protokolü olan Litentry‘nin (LIT) dikkate değer bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığını söylüyor.

“Küçük hacimli altcoin cevherlerini ararken, aradığım birkaç şey var, bir araya getirildiğinde kazancın paraya çarpma şansını önemli ölçüde artıracak faktörler.

Şimdi bunlar, iyi desteklenen bir Coine sahip daha az doygun bir ekosistemde inşa edilirken, acil bir problemi çözme, bunu ilk yapanlardan biri gibi faktörleri içeriyor. Ve son zamanlarda bulduğum ve bu kriterleri karşılayan en umut verici projelerden biri de Litentry. “

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre 186. sıradaki kripto varlığı LIT, son yedi günde % 23,7 düşüşle 8,69 dolardan işlem görüyor .

Protokol, Substrate üzerine inşa edilmiştir ve projenin Lite Paper’ına göre “merkezi olmayan tanımlayıcı (DID) toplama, doğrulama ve kredi hesaplama / derecelendirme” gerçekleştirmek için tasarlanmıştır .

Coin Bureau analisti,

“Beni Litentry‘ye gerçekten çeken şey, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında çözdükleri sorundu. Herhangi bir ekosistemde benzer kimlik temelli doğrulamalar sunan bir proje görmemiştim veya duymamıştım.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here