Home Blockchain Çin Devi Tencent Blockchain Hızlandırıcı Programını Başlattı

Çin Devi Tencent Blockchain Hızlandırıcı Programını Başlattı

0
Çin Devi Tencent Blockchain Hızlandırıcı Programını Başlattı
  • Çin sosyal medya uygulaması WeChat’ın operatörü Tencent, bir blockchain hızlandırıcı programı başlatıyor.
  • Program hem erken aşama blok zinciri girişimlerine hem de köklü firmalara açıktır.
  • Tencent 6 Haziran’a kadar başvuruları kabul edecek.

Çindeki teknoloji devi operatörü Tencent yeni hamle yaparak bir Blockchain hızlandırıcısı piyasaya sürüyor ve 30 şirkete blockchain tabanlı teknolojiler ve hizmetler geliştiriyor. Şirketin web sitesinde yaptığı açıklamaya göre “Tencent Endüstriyel Hızlandırıcı” adı verilen program şimdi ön başvuruları kabul ediyor. Blockchain hızlandırıcı programa 6 Haziran’a kadar başvurabilir.

Blockchain Hızlandırıcı, hem ön aşama blok zinciri girişimlerine hem de köklü firmalara açıktır. Ancak, bir projenin uygun olabilmesi için en az bir finansman turunu tamamlamış olması gerekir. Program, endüstriyel blok zinciri çözümleri ve veri paylaşımı için blok zinciri uygulamaları, tedarik zinciri finansmanı ve dijital varlık işlemleri gibi işe alım alanlarına odaklanacaktır.

Çin teknoloji devi operatörü Tencent, Blockchain hızlandırı programına seçilen projelerin çeşitli faydalar elde edeceğini belirtti. Bunlar içinde – yılda dört mentorluk toplantısı, deniz aşırı sektör hakkında bilgi edinme fırsatı ve yeni ve değerli bir endüstri akranları ağı. Projeler, Çin Devi Tencent’in hizmet olarak Blockchain platformuna da ücretsiz erişime sahip olacak. Program kişi başına 100.000 RMB’ye (yaklaşık 14.120 $) mal olacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here