Home Kripto Para Haberleri CashApp Kullanıcıları Her İşlemlerinde Bitcoin Kazanıyor

CashApp Kullanıcıları Her İşlemlerinde Bitcoin Kazanıyor

0
CashApp Kullanıcıları Her İşlemlerinde Bitcoin Kazanıyor
  • Square ödeme hizmeti, kullanıcıların satın alımlarına Bitcoin’i geri iade ediyor.
  • Fintech firmaları kriptoyu benimsemeye devam ediyor

Square ödeme hizmeti platformu CashApp, ödeme platformunun kullanıcıları için Bitcoin ödülünü etkinleştirdi. Bitcoin ödülü, CashApp müşterilerinin platformda gerçekleştirilen işlemlerde Bitcoin’i geri almalarını sağlıyor.

Daha önce CashApp, artırma programı aracılığıyla yalnızca nakit işlemlerde geri ödeme yapılmasına izin veriyordu. Cash kart ile yapılan alışverişlerde kullanıcıları ABD doları ile ödüllendirdiler. Bununla birlikte, Bitcoin ödül programına sahip CashApp , platformuna kripto ile ilgili bir özellik sunan en son firma haline geldi.

Bu, fintech firmalarının ardından, kripto para birimlerine ilgi gösteren kriptoları yavaş yavaş ekliyor. Birkaç büyük ödeme ve fintech firması kripto şirketleri ile müttefik oldu.

Bu ortaklıklardan biri de Visa ve Coinbase ortaklığıdır. Coinbase’i kripto banka kartı çıkaran ilk kripto firması haline getirdi . Coinbase ve Visa’dan sonra Mastercard, Wirex ile ortaklık kurarak Wirex’in Mastercard’ın ağında ödeme kartları vermesini sağladı.

CashApp Bitcoin ödülü, destek programı için bir adım

CashApp Bitcoin ödülü, basitçe destek programının bir uzantısı ve yedi milyondan fazla kullanıcısına gelişmiş kripto hizmeti sunmak için iddia edilen bir harekettir. Ayrıca, yakın zamanda kripto para arenasına giren rakip PayPal’ın önünde kalmak için başka bir adım olarak görülüyor.

Bitcoin boost özelliği, herhangi bir kripto bilgisi olmasa bile kullanıcılar için kullanımı kolay hale getirildi. Cash App Cash kartlarına erişebildiklerinde, artırmayı ekleyebilirler veya kart talepleri kabul edildiğinde bile ekleyebilirler.

Bitcoin ödül özelliği, üç satın alma işleminde Bitcoin’in yüzde 5’ini almalarına izin vererek, destek listesinden etkinleştirilebilir. Ancak, uygunluk için gereken minimum satın alma tutarı 1,5 ABD doları iken, maksimum kazanç 7,5 ABD doları bitcoin eşdeğeridir.

Çok fazla Bitcoin ödülünden sonra, kullanıcılar kazançlarını ana ekranlarındaki ‘Yatırım’ sekmesinden takip edebilirler. ‘Etkinlik’ sekmesi, belirli bir satın alma işleminde kazanılan bitcoin miktarını görüntülemelerine olanak tanır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here