Home Kripto Para Haberleri Bu Hafta En Çok Kazanan Kripto Paralar Hangileri?

Bu Hafta En Çok Kazanan Kripto Paralar Hangileri?

0
Bu Hafta En Çok Kazanan Kripto Paralar Hangileri?
  • Polkadot teknik seviyeleri, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19 dolara yükselmesine rağmen sağlıklı görünüyor.
  • HedgeTrade, çoğunlukla 42’deki destek paramparça olursa, 1 dolara serbest düşüşün eşiğinde.
  • Zcash, bu hafta gizlilik odaklı kripto paralar arasında iyileşmeye öncülük etti ve kazançlar % 50’ye ulaştı.

Hafta, kripto para piyasası ile başladı, çoğunlukla darmadağınık. Kayıplar Bitcoin ile çok geniş bir alana yayıldı ve 40.000 $ ‘dan 30.000 $’ a neredeyse% 30 düştü. Çoğu kripto varlık, BTC’nin ‘yerçekimi’ darbesine direnemedi , bu nedenle düşüşler devasa çift haneli rakamlarla kaydedildi.

Bununla birlikte, bazı seçilmiş altcoinler, düşüş eğilimini görmezden geldi ve sürekli olarak yeni yıllık fiyat seviyelerini yayınlamak için toplandı. Örneğin, HedgeTrade% 260’ı aşan kazançlarla aya çıktı. Benzer şekilde, Polkadot (DOT)% 56 büyüdü ve tüm zamanların en yüksek seviyesiyle işlem görürken, Zcash (ZEC)% 50 yükseldi.

HedgeTrade Durmak Bilmiyor 2,8 $ ‘a yükseldi

HedgeTrade, azalan bir paralelden çıktıktan sonra bu hafta en büyük kazanan olarak ortaya çıktı. Günlük grafikte 50 Basit Hareketli Ortalama, SMA ve SMA dahil olmak üzere çeşitli direnç bölgeleri kırıldı .

Büyük yükselişin ardından, HEDG 3 $ ‘a ulaşmadan önce durdu, ancak 2.8 $’ dan yeni bir yıllık yüksek işlem gördü. Yazma sırasında yakın zamandaki yüksek seviyeden bir düzeltme devam ediyor. Boğaların önceliği 2 doların üzerinde tutmaktır. Bu şekilde, potansiyel kayıpları 1,4 dolarlık geçici desteğe ve 1 dolara yakın 200 SMA desteğine çevirebilirler.

Kripto varlık yazım sırasında aşırı satın alınmış olsa da, 2 doların üzerinde tutulması önümüzdeki günlerde yükseliş trendini sürdürebilir. Daha yüksek destek, boğalara ralli beklentisiyle pozisyonlarını 3 doların üzerine çıkarmak için yeterli zaman verecektir.

Polkadot yükseliş görünümü bozulmamış

DOT / USD, desteği 7 dolardan çıkardıktan sonra bu hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi . Bu inanılmaz seviyelerde artış, yükselen bir paralel kanalın sınırları içinde gerçekleşti. Bu arada, token, boğaların 20 doların üzerine çıkmak istemelerinin ortasında 17,1 dolardan işlem görüyor.

Göreceli Güç Endeksi, DOT Polkadot’un aşırı alım bölgesine dönerken boğaların ellerinde olduğunu gösteriyor. Orta sınır, ani yukarı tarafı sınırlar. Bununla birlikte, satıcı tıkanıklığı dağılırsa, DOT tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilir.

Aşağı yönde, mevcut fiyat seviyesinden bir düzeltme, kanalın alt sınırında destek aramaya çalışabilir. Kayıplar bu bölgeyi aşarsa, Polkadot’un 12 dolara düşmesi muhtemel. Akılda tutulması gereken diğer önemli destek seviyeleri, yaklaşık 10 ABD doları olan 50 SMA ve 100 SMA’dır.

Zcash fiyat hareketi, gizlilik paralarının yolunu açar

Gizlilik odaklı madeni paralar bu hafta genel olarak iyi performans gösterdi. Bununla birlikte, Zcash bu segmentte en iyi performans sergiledi. 4 saatlik grafikte 50 SMA ve 100 SMA tarafından sağlanan sağlam destekten ZEC, 120 doların üzerindeki fiyat seviyelerine yükseldi.

Zcash 50 SMA desteğini düzelttikten sonra 105 $ ‘dan işlem görüyor. 4 saatlik grafikteki boğa bayrağı, yakın vadede 120 doların üzerine çıkabilecek olası bir toparlanmaya işaret ediyor. Yükseliş anlatısı, RSI’nin aşırı alım bölgesine yönelik hareketiyle doğrulandı.

Bu durumda boğa bayrağı yok sayılır ve resme başka bir düzeltme gelir. Zcash’in desteği 100 $ ‘dan yeniden test etmesini bekleyebiliriz. Kayıpların, bir toparlanmanın beklendiği 50 SMA’ya kadar uzanması muhtemeldir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here