Bu Etkenler Bitcoin (BTC) Boğa Döneminin Belirtileri mi?

Bitcoin (BTC) Düzenli bir şekilde ilerliyor ve Mart ayına görede Yüzde Yüzlük bir artık var. Mart ayında Bitcoin (BTC) fiyatı 3.700$ Doları gördüğü zaman bir kaç Milyonluk BTC shortunu kapattırdılar bu hamleyle ama yinede dediğimiz gibi hala %100’lük bir artış devam ediyor.

Bitcoin (BTC)’nin Yüzde yüzlük artışı olmasına ragmen analistler ve fenomenler Bitcoin’nin nekadar düzensiz ilerlediğinin farkında ve Varlık fonu yöneticisinden Bitcoin (BTC) Yukarı çıkmak istedikçe Ayılar baskı yapıyor ve yerçekimi kanununa ters ilişkiler doğuyor dedi. Bitcoin Boğa işretlerini göndeme getiriyor.

Yukarı Hamle için Hazırlanıyor Bitcoin (BTC)

Bitcoin’in devam eden ralli son birkaç gündür duraklasa da , BTC yaklaşık 7.500 dolar civarında dururken , Blockware Solutions CEO’su ve bir hedge fon yöneticisi olan Matt D’Souza kartlarda daha fazla ters olduğuna ikna oldu.

Aslında, Twitter’da yapılan son bir açıklamada, D’Souza, Bitcoin’i her zaman önemli olan 7.500 $ seviyesinin altına itmeye çalışan ayıların “basketbolda su altında tutmaya çalışmak gibi” olduğunu düşündüğünü söyledi. “Fizikle savaşmayın,” diye ekledi kripto yatırımcısı, önümüzdeki günlerde ve haftalarda neredeyse kaçınılmaz BTC’nin ortaya çıktığı düşüncesine atıfta bulundu.

Bu iyimser hissi destekleyen D’Souza, son birkaç hafta boyunca Bitcoin’in fiyat hareketine işaret etti ve% 200’lük 14.000 dolara çıkmadan önce Nisan 2019’daki birikime yapısal olarak nasıl benzediğini belirtti.

Yatırımcı, Mart’ın çökmesiyle Bitcoin’in madencilik zorluğu ve karma oranında bir düşüş olduğunu ve bunun da “ağdan satış baskısını kaldıracağını” ekledi.

Destekleyen Etkenler

Basit istatistikler, Bitcoin ve diğer kripto paralar için kartlarda daha fazla ters olduğu hissini destekliyor.

Sahte bir kripto para tüccarı olan “Bitcoin Jack” e göre, BTC’nin her basit istatistik için önümüzdeki yedi gün içinde daha da yükselmeye devam etme olasılığı yüksektir. Bitcoin’in üst üste altı ardışık yeşil mum basmayı başardığı zamanın yüzde 75’inin (birkaç saat içinde olduğu gibi), önümüzdeki hafta BTC rallisini daha da yüksek gördüğünü açıkladı:

Bu hafta yeşile kapanırsa, BTC için 6 ardışık W1 boğa mumumuz var. Bu genç varlık için sadece 8 kez meydana geldi: 6 tanesi bir boğa mumu gördü, 2 tanesi bir ayı mumu gördü. ”

Ayrıca, daha fazla tersliğin yakında olacağına işaret eden olumlu temel olayların ve eğilimlerin artan bir yakınsaması da vardır.

- Advertisement -

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
bydinco
bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

71BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
786TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

En Son Haberler

Rarible (RARI) Nedir? Rarible, NFT’leri Nasıl Kullanır?

Rarible (RARI) , kullanıcıların blockchain teknolojisi ile güvence altına alınmış dijital koleksiyonlarını oluşturmalarına ve satmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Bir sanatçı olarak kendi çalışmanızı pazarlamanın, yüksek değerli koleksiyon...

Vortex DeFi (VTX) Nedir? Vortex Bişenleri Nelerdir?

Vortex DeFi (VTX) , kullanıcılara tek bir web tabanlı kullanıcı arayüzünden tüm önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına ve protokollerine tek noktadan erişim sağlamayı...

SuperFarm (SUPER) Nedir? NFT Nedir? SuperFarm Ve NFT Nasıl Çalışır

SuperFarm (SUPER), onlara tokenlerine değer katma kapasitesi verirken, fungible olmayan tokenler (NFT) oluşturma sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan bir çapraz zincir DeFi platformudur.  Yaratıcıların yararlanabileceği kendi NFT pazarına...
bitcoinBitcoin
46,285.00 $
46,285.00 $
3.1%
ethereumEthereum
1,440.53 $
1,440.53 $
5.57%
cardanoCardano
1.26 $
1.26 $
3.86%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.42%
binance-coinBinance Coin
222.93 $
222.93 $
5.43%
polkadotPolkadot
33.64 $
33.64 $
7.97%
xrpXRP
0.420892 $
0.420892 $
1.06%
litecoinLitecoin
165.68 $
165.68 $
3.78%
chainlinkChainlink
25.11 $
25.11 $
2.83%
stellarStellar
0.409825 $
0.409825 $
0.25%

Benzer Haberler

Ünlü Analist Paradotor 2021 Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

Kripto para analizi yapan ve en eski analistlerden olan Paradotor 2021 yılı için Bitcoin fiyat tahminini açıkladı. Ünlü analist 162 Bin takipçisine devamlı uyarılarda bulunup...

Ünlü Kripto Firması CEO’su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

Ünlü Kripto Firması CEO'su Mike Novogratz 2021 Yıl Sonu İçin Bitcoin Fiyat Tahminini Arttırdı

Ripple SEC Davası Sonucu Olarak XRP Fiyat Düşüşü Devam Ediyor

XRP piyasası, dava krizinin ortasında düşmeye devam ediyor.XRP, ayı % 16 düşüşle bitirmeye hazırlanıyor. Ripple Davası Haberleri Etkisi Devam Ediyor Bugün erken saatlerde,  XRP anlistlerinden biri  $ 0,403...

ethbox Akıllı Sözleşme Kodları İle Ne Kadar Güvenli?

ethbox , ETH işlemleriniz için rakipsiz koruma sunar . İki faktörlü kimlik doğrulama ve güçlü karma şifreleme ile birlikte gelen ethbox akıllı sözleşmesinin gücünü giderek daha fazla insan fark ediyor.  Ethbox'ın...