Home Kripto Para Haberleri BTC ve ETH Fiyatları Zorluyor, Her An Yeni ATH’ler Görebiliriz

BTC ve ETH Fiyatları Zorluyor, Her An Yeni ATH’ler Görebiliriz

0
BTC ve ETH Fiyatları Zorluyor, Her An Yeni ATH’ler Görebiliriz
  • Bitcoin fiyatı yine 38 bin dolara yakın seviyelere yükseldi ve çok yakında yeni bir ATH yapmaya hazırlanıyor.
  • Ethereum fiyatı da yeni oluşan ATH ile 1636 Dolarda işlem görüyor.
  • Analistler, kripto paraların çok yakında yeni ATH’leri görebileceğimizi söylüyorlar.

Bitcoin Yeni ATH Yapacak mı?

Bitcoin fiyatı son zamanlarda fiyat bir konsolidasyon aşamasında devam ederken büyük bir artış elde etti, Elon Musk bu nedenlerden biri, 32 bin dolar civarında seyreden fiyat, kısa sürede ani bir yükseliş ile 37 bin doların üzerine çıktı.

Üstelik, fiyat şu andan itibaren BTC 38.000 Dolar ‘ı geçme eşiğinde olduğu için yükseliş ivmesi sağlam görünüyor.

Bitcoin’de 38.607 $ ‘lık üst direnç seviyeleri test edildiğinde, analist Micheal van de Poppe’ye göre BTC fiyatının bir sonraki seviyesi olan 40.500 Doları test edeceğini savunuyor.

Lark Davis gibi bir analist olan Micheal Saylor, Microstrategy’nin CEO’su olarak, BTC fiyat artışının devam edeceğine ve bu ay 50.000 dolar ‘a ulaşabileceğine hala inanıyor.

Bitcoin konferansında söyledi. Konferansa yaklaşık 1400 kurum katıldı ve bu nedenle, Bitcoin kabulü önümüzdeki günlerde büyük bir artışa tanık olabilir.

Ancak bazı analistlere göre tam tersine, Balinalar, Saylor birçok kuruma Bitcoin satın almayı öğrettiği için bazı tüccarlar Bitcoin fiyatını düşürmeye çalışıyor. Bu nedenle, kısa süre içinde büyük bir Bitcoin rallisi beklenebilir.

ATH’de Ethereum Fiyatının Çok Yakında 2000 Dolara Ulaşması Bekleniyor

1450 dolardan defalarca reddedilen Ethereum fiyatı, güçlü direnç seviyelerini kırdı ve 1700 dolara yakın yükseldi. Popüler hedge fonlarından biri olan Grayscale, Etheruem fon sağladı ve son 24 saat içinde 47.000 Ethereum elde etti. Bu, dalgalanmanın nedenlerinden biri olabilir.

Analistler Galaxy Trading’e göre boğa rallisinin ETH fiyatının 2000 Dolara yani belirlenen hedefe gelmesini bekliyor.

Analistler ayrıca, zayıf eller sürekli olarak sattığı için kurumların hala daha ucuza ETH satın aldığını söyledi. Ayrıca, Bitcoin’den Ethereum’a kar akışından ve nihayet Litecoin’e akan karlardan da bahsetti.

Toplu olarak, Bitcoin fiyat rallisi ve Ethereum fiyat rallisinin, ilgili hedeflere ulaşmak için hızlandırılmış bir hızda devam etmesi bekleniyor. Başlangıçta, BTC fiyatı şu andan itibaren 50.000 $ seviyelerine ulaşabilir, ancak ETH fiyatının ralliyi takip etmesi ve yakında 2000 $ ‘a ulaşması bekleniyor

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here