Home Kripto Para Haberleri Borsa Haberleri Gemini Kullanıcıları Artık Dogecoin’den % 2,25’e Kadar Faiz Alabilir

Gemini Kullanıcıları Artık Dogecoin’den % 2,25’e Kadar Faiz Alabilir

0
Gemini Kullanıcıları Artık Dogecoin’den % 2,25’e Kadar Faiz Alabilir

Dogecoin (DOGE), Gemini Earn’ün portföyündeki 32. kripto para birimi oldu ve kullanıcılar % 2,25’e kadar faiz kazanabilir.

ABD merkezli kripto para borsası Gemini, müşterilerine Dogecoin’e faiz kazanma fırsatı vereceğini duyurdu. Şaka kripto parası üzerinde % 2,25’e varan yıllık yüzde getiri (APY) gerçekleştirebilirler. Bu yenilikle, Gemini Earn artık müşterileri için 2 milyar dolardan fazla krediye karşılık geliyor.

KÖPEK İkizler’e Geliyor

Şaka madeni parasının etrafındaki büyük çılgınlık istilasını sürdürüyor ve ABD ticaret merkezi Gemini’ye ulaştı. Winklevoss kardeşlerin kurduğu kripto borsasının resmi internet sitesi , kullanıcılarına Gemini Earn ile DOGE‘ye ilgi kazanmaya başlayabileceklerini duyurdu .

Şirket, şaka kripto parasına artık faiz desteğini açıkladı ve Gemini’nin ABD’de 50 eyalette DOGE üzerinde ticaret ve faiz kazanmaya izin verilen tek düzenlenmiş platform olduğunu doğruladı. Ayrıca Gemini yetkilileri, Dogecoin’in Bitcoin’in gerçek bir halefi olduğunu belirtti:

“Dogecoin’i listeledik çünkü bunun halkın parası olduğuna inanıyoruz ve Bitcoin’in paranın kontrolünü insanlara geri verme geleneğini sürdürüyoruz.”

Gemini ekibi ayrıca müşterilerin SushiSwap (SUSHI), Injective (INJ) ve Polygon (MATIC) için ilgi kazanmaya başlayabileceğini doğruladı.

Gemini Earn, kullanıcıların borsada tuttukları kripto paralarından % 7,4’e kadar APY kazanabileceklerini belirtti. Ek olarak, faiz günlük olarak kazanılır ve toplanır ve müşteriler dijital varlıklarını istedikleri zaman talep edebilir. Hizmetin bir diğer ana avantajı, ona aktarılacak veya ondan yararlanılacak minimum bakiye ve ücretlerin olmamasıdır.

Gemini Earn’e ABD ve Singapur’daki her müşteri erişebilir. Dogecoin’in eklenmesiyle artık hizmetin desteklediği 32 dijital varlık var.

Gemini’den Mastercard İşbirliği Açıklaması

Kripto para borsasının kurucuları – Winklevoss ikizleri – özellikle kripto endüstrisine ve Bitcoin’e verdikleri destekle tanınıyor. Dijital varlık borsaları, ABD’de düzenlenen birkaç şirket arasındadır ve son zamanlarda birkaç önemli ortaklık kurmuştur.

Geçtiğimiz günlerde Gemini’nin, birincil kripto para birimi biçiminde ödenen ödüllerle bir kripto kredi kartı başlatmak için Mastercard ile işbirliği yaptığını bildirdi . Açıklamaya göre kart, kullanıcılara % 3’e varan bitcoin nakit iadesi sunacak.

Birçok yatırımcı duyuruyu kucakladı ve bekleme listesi hızla 140.000’e çıktı. Gemini, kartın “üstün bir kart sahibi deneyimi sunması” gereken 7 gün 24 saat canlı müşteri desteğiyle birlikte hiçbir yıllık ücret içermeyeceğine söz verdi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here