Home Kripto Para Haberleri Borsa Haberleri Coinbase, Kripto Analiz Firması Skew’i Satın Alacak

Coinbase, Kripto Analiz Firması Skew’i Satın Alacak

0
Coinbase, Kripto Analiz Firması Skew’i Satın Alacak

Amerika’nın en büyük kripto borsası Coinbase, açıklanmayan bir miktar karşılığında popüler analitik şirketi Skew’i satın alacak. 

Coinbase, tüccarlara ve kurumlara gerçek zamanlı eyleme geçirilebilir veri analitiği sağlama çabalarını geliştirmek için İngiltere merkezli kripto kaynak firması Skew’i satın alacak. Her iki taraf da Skew’in platformunun Coinbase Prime ile entegre olacağını söyledi. 

2018’de Londra, Birleşik Krallık’ta kurulan Skew, yatırımcılara “modern, güvenilir ve mevzuata uygun araçlar” sağlayan kripto para birimi odaklı bir veri analizi şirketidir.

Firma , Coinbase’in satın almayı kabul ettiğini ve haberleri “kripto para piyasalarını kurumsal yatırımcılar için daha şeffaf ve erişilebilir hale getirme” misyonunda “fantastik bir kilometre taşı” olarak sınıflandırdığını duyurdu .

“Coinbase’e katılmak, çarpıklığın devam eden büyümesi için benzersiz bir fırsatı temsil ederken, müşterilerimizi desteklemeye ve ekosistem ortaklarımızla çalışmaya son derece odaklandık.” –

Skew’in ifadesini ekledi.

En büyük ABD borsası , kurumsal müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Skew’in veri analizi platformunu Coinbase Prime ile entegre edeceğini söyledi . Uygulama, şirket müşterilerinin kripto spot ve türev piyasalarını gerçek zamanlı olarak takip etmelerini sağlayacak.

“Skew ile, profesyonel tüccarları dinamik, toplu piyasa verileriyle donatacağız, yüksek düzeyde eyleme geçirilebilir bir formatta sunulan, tümü pazar lideri ana aracı kurumumuzda.”

Bu son haftalarda Coinbase’den gelen bir başka büyük haber. Daha önce bildirildiği gibi, dev borsa, ticaret hacminde % 300 artış ve yaklaşık 2 milyar dolarlık gelirle 2021 yılının ilk çeyreğinde önemli büyümesini vurguladı.

Kısa bir süre sonra Coinbase, Nasdaq’ta doğrudan listelendikten sonra halka açık bir şirket haline geldi

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here