Blockstream, 25 Milyon Dolar Değerinde MicroBT Bitcoin Madencilik Donanımı Satın Aldı

Blockstream, ASIC’lerin bazılarını inşa ettiği yeni bir “çok gizli” madencilik tesisine tahsis etmeyi planlayan 25 milyon dolar değerinde bitcoin madencilik ekipmanı satın aldı.

Popüler blockchain şirketi Blockstream, MicroBT’nin WhatsMiner M30s Bitcoin madencilik donanımından 25 milyon dolar değerinde satın aldı. 

Blockstream , donanımı Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da bulunan çeşitli madencilik tesislerine yerleştirmeyi planladığını duyurdu . 

Çok Gizli Bir Madencilik Tesisi

Ayrıca Blockstream, madencilik ekipmanlarının bir kısmını yakında açmayı planladığı yeni bir “çok gizli” madencilik tesisine tahsis edeceğini açıkladı. 

Müşterilerine güvenilir çözümler sunmaya devam etmeyi dört gözle beklediğinden, satın alma, şirketin kurumsal sınıf barındırma hizmetlerine önemli bir katkı olacaktır.

Blockstream, madencilik barındırma hizmetini 2017’de başlattığından beri, operasyonu, Fidelity Center for Applied Technology (FCAT), LinkedIn kurucusu Reid Hoffman ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok kurumsal tabanlı müşteriyi çekti. 

Duyuruya göre, şirket şu anda Kuzey Amerika’daki operasyonları için 300 megavattan fazla kapasiteye sahip olduğunu söyledi.

Bitcoin Madenciliğiyle İlgilenen Kurumsal Müşteriler

Firma, Bitcoin madenciliği faaliyetlerine dahil olmak isteyen daha fazla kurumsal müşteri ile bu yıl boyunca faaliyetlerini büyütmeyi taahhüt ettiğini de sözlerine ekledi. 

Blockstream’in baş strateji sorumlusu Samson Mow, “MicroBT ile ilişkimizi sürdürmekten heyecan duyuyoruz ve bu son grup, hosting müşterilerimize Bitcoin ağının güvenliğine katkıda bulunmak için son derece güvenilir bir temel sağlayacak” dedi. 

Varlığı boyunca, blockchain teknolojilerinin lider sağlayıcısı, çeşitli madencilik donanımlarının kapsamlı testlerine dahil olmuştur ve MicroBT’nin WhatsMiner’ından daha iyi bir madenci olmadığına ikna olmuştur. 

MicroBT Başkan Yardımcısı Sunny Liu, geliştirmeyle ilgili olarak, Blockstream’in Çin dışında bulunan firmalar için WhatsMiner M30s Bitcoin madenciliği donanımını test etmesinden sonra her iki firmanın da anlaşmayı imzaladığını söyledi . 

Liu, Blockstream’in daha sonra büyük miktarda donanım siparişi vermesinin M30s serisine olan güvenini gösterdiğini de sözlerine ekledi. 

Bitcoin Madencilik Donanım Satışı

Bu ayın başlarında Bitcoin (BTC) fiyatındaki son artışla, birkaç yatırımcı varlık sınıfına dahil olmanın yollarını arıyor ve madencilik olası yollardan biri gibi görünüyordu. 

Bitcoin madencilik donanımının satışı da önemli ölçüde arttı ve üreticiler hala talepleri karşılamakta zorlanıyor. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezer
eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar 8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
19,121.12 $
19,121.12 $
0.99%
ethereumEthereum
1,326.86 $
1,326.86 $
1.43%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.11%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.14%
bnbBNB
274.11 $
274.11 $
0.4%
xrpXRP
0.467128 $
0.467128 $
5.82%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.03%
cardanoCardano
0.445597 $
0.445597 $
1.68%
solanaSolana
32.98 $
32.98 $
0.22%
dogecoinDogecoin
0.061077 $
0.061077 $
1.53%

Benzer Haberler