Home Kripto Para Haberleri Borsa Haberleri Bitfinex, Kripto Ödemelerde Binance’i Takip Edecek !!

Bitfinex, Kripto Ödemelerde Binance’i Takip Edecek !!

0
Bitfinex, Kripto Ödemelerde Binance’i Takip Edecek !!

Bitfinex Pay – Çağdaş Bir Ödeme Aracı

Bir yıl sonra Binance VISA kartları ile Crypto-ödeme alanını ele geçirmek için giriş başlattı, Bitfinex pazara girdi. Ancak, görünen o ki Bitfinex’i nresmi duyuru üçüncü taraf sağlayıcıları kullanmak yerine temassız dijital ödemeleri seçti.

Bitfinex ödeme, satıcının web sitesinde müşteriyi Bitfinex’in ödeme ağ geçidine yönlendirecek bir Widget’tır. Herhangi bir ödeme yapmak için kullanıcının tüccarın cüzdanını seçmesi ve QR kodunu tanıması gerekir.

Kullanıcılar ile ödeme yapabilir Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC),Yıldırım Ağı BTC(LN-BTC) ve Tether tokenleri (USDT) Ethereum veya Tron aracılığıyla. Satıcı ayrıca, ödemelerin yatırılacağı Bitfiniex’te cüzdanına sahip olacak.

Tüccarlar ödemeleri kripto olarak almak isterse, KYC doğrulama işlemi zorunludur.

Bitfinex, Ödeme Ağında Devrim Yaratacak Binance

Bitfinex, Bitcoin için eşler arası bir değişim olarak 2012 yılında kuruldu ve daha fazla kripto para birimi ekledi. Kripto para ticaretini destekleyen ve hem perakende hem de kurumsal yatırımcıları olan bir platformdur. Başlangıcından bu yana işlem hacmine göre ilk on kripto para birimi borsasında yer aldı.

Binance, benzer hizmetler sunuyor, ancak finansal hizmetler şirketi VISA ile ortak olduğu için fiziksel bir banka kartı ile. Hizmetlerini kullanarak müşterileri ve tüccarları birbirine bağlamak için kartlarını ve ödeme arayüzünü kullanır. Binance, Bitfinex’e kıyasla daha büyük bir kullanıcı tabanına ve erişime sahiptir ve rekabete karşı koymak için nasıl tepki vereceği görülecektir.

Şimdi popüler borsalar ödeme ekosisteminde devrim yaratmak için öne çıktığında, bu hareket kripto ödeme sistemini ana akım haline getirebilir. Önümüzdeki günlerde, Binance ve Bitfinex’i daha fazla borsa takip ediyor ve dolayısıyla nakitsiz dijital ekonomiye doğru güçlü bir temel oluşturuyor.

 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here