Home Kripto Para Haberleri Bitcoin’in En Büyük Düşüşünü Doğru Tahmin Eden Analist, BTC Ve XRP’yi Analiz Ediyor

Bitcoin’in En Büyük Düşüşünü Doğru Tahmin Eden Analist, BTC Ve XRP’yi Analiz Ediyor

0
Bitcoin’in En Büyük Düşüşünü Doğru Tahmin Eden Analist, BTC Ve XRP’yi Analiz Ediyor

Bitcoin‘in son ayı piyasasına gireceğini tahmin eden ve sonra kripto para alanında itibar kazanan deneyimli bir tüccar, lider kripto para olan BTC analizi ve seviyelerini açıklıyor.

Peter Brandt önceki boğa piyasası ve ayı piyasası analizleri ile twitter takipçileri tarafından dikkatlice takip edilen bir analist olduğunu biliyoruz.

“% 10’luk bir düzeltme sağlandı – tüm elde ettiğimiz bu olabilir. % 20’lik bir düzeltme 46.693 $ olacaktır. % 30’luk bir düzeltme 40.856 $ olacaktır. % 35’lik bir düzeltme (2015-17 trendinde ortalama % 30 + düzeltme) 37.938 $ olacaktır. 41.986 $ ile Ocak ayı içinde, satın almak için mantıklı bir nokta. “

Brandt’a göre, Bitcoin’in Pazartesi günü 47.000 doların altına düşmesi , boğa piyasasının sürdürülebilirliği için iyiye işaret olduğunu söylüyor.

Bu, piyasayı yeniden sağlıklı hale getirmek için yeterli olabilir. Buna geç FOMO alıcılarından kurtulmak denir. “

Brandt , son zamanlarda piyasa katılımcılarının yaşadığı aşırı yükselişin ufukta bir gerileme olduğunu gösterdiğini ekliyor .

Twitter üzerindeki gözlere lazer ışık trendinede değinen Brandt herkes Bitcoin‘nin 100 Bin dolar olacağına ikna olmuş durumda olduğunu gösteriyor.

“BTC’de daha anlamlı bir düzeltmenin zamanı geldiğine dair bir ipucu arıyordum. İkna edici kanıt, Bitcoin gözleriydi. Dizginlenmemiş coşku her zaman tehlikelidir ve genellikle oldukça öngörücüdür. “

Peter Brandt XRP’yi Analiz Ediyor

XRP‘ye gelince, Brandt , “can sıkıcı olacağına” inandığı kripto varlığından uzaklaşmaya devam ediyor .

Deneyimli tüccar, dijital varlığın bir menkul kıymet olduğuna inanırken, XRP bir alt yapı oluştururken bazı tüccarlar için ilginç olabileceğini söylüyor .

“OTC (tezgah üstü) menkul kıymet ticareti yapmıyorum. Bu tür menkul kıymetlerle ticaret yapsaydım, XRP ilgi çekici olurdu. Modelin tamamlanmasına bağlı olarak ters çevrilmiş H&S. XRP, Ripple Labs tarafından verilen bir güvenliktir. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here