Home Kripto Para Haberleri Bitcoin’e Ponzi Benzetmesi Yapan Kevin Warsh Şimdi Bitcoin’i Yatırım Aracı Olarak Görüyor

Bitcoin’e Ponzi Benzetmesi Yapan Kevin Warsh Şimdi Bitcoin’i Yatırım Aracı Olarak Görüyor

0
Bitcoin’e Ponzi Benzetmesi Yapan Kevin Warsh Şimdi Bitcoin’i Yatırım Aracı Olarak Görüyor

Eski Federal Rezerv valisi ve bir zamanlar Bitcoin’e şüphe ile bakan Kevin Warsh, ilk kripto para olan Bitcoin’nin artık bir yatırım aracı olduğunu kabul etti.

2018 yılında CNBC Squawk Box ev sahibi Andrew Ross Sorkin, Warsh, yeni bir röportajda yapılan Bitcoin kullanılamayacak kadar pozi göstergelere sahip olduğunu ancak şimdi ise Bitcoin boğalarının gücünü gördüğünü itiraf etmektedir.

Warsh, Sorkin’e Bitcoin’e yatırım yapmanın mevcut ekonomik ortamda mantıklı olduğunu söylüyor.

Paul Volcker’den (eski Federal Rezerv Başkanı) bu yana para politikasında en temel değişikliğe sahip olduğunuz bu ortamda Bitcoin’in bir portföyün parçası olarak mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bu, Powell Fed kapsamında doğru veya yanlış olarak gördüğümüz büyük bir değişim. ” 

Warsh, güçlü Bitcoin patlamasını doların zayıflığına bağlıyor.

Ayrıca, Bitcoin’in pazardaki yerini bin yıllık hissesi olarak altının pazar payını tükettiğini söylüyor.

“Bu yüzden, Bitcoin’in yaptığı şeyi yaptığı bir dolar zayıflığı döneminde şaşırmadım. Ayrıca Bitcoin’deki hareketin bir kısmının teklifin bir kısmını altından almasını öneririm. Bence Bitcoin hiç varolmasaydı, şu anda altın daha çok yükselirdi, ama sanırım 40 yaşın altındaysanız, Bitcoin sizin yeni altınınız.

Bitcoin’i pek çok şey olarak düşünüyorum, ama kesinlikle her geçen gün alternatif bir para birimi olarak yeni bir hayat kazanıyor. Euro’nun gücünü, Pound’un gücünü, RMB’nin gücünü, Kore’nin kazandığı, Meksika pezosunun gücünü gördüğünüzde, Bitcoin’in gücüne de şaşırmamalıyız sanırım. “

Warsh’ın yorumları, Bitcoin’in 21 gün boyunca 20.000 doların üzerinde kalmasıyla geldi . Bir zamanlar bitcoin için ponzi benzetmesi yapan Warsh şimdi ise tam bir yatırım aracı olarak gördüğü BTC’ye nekdar yatırım yaptığını sır gibi saklıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here