Home Binance Coin Haberleri Bitcoin’den Sonra Takip Edilecek En İyi 5 Coin

Bitcoin’den Sonra Takip Edilecek En İyi 5 Coin

0
Bitcoin’den Sonra Takip Edilecek En İyi 5 Coin

Altcoinler patlıyor. Bitcoin’in hakimiyetini yaklaşık (dominance) % 60’a düşürdüler. Önümüzdeki hafta izlenecek en iyi 5 altcoin’e bir göz atacağız.

Altseason hızla büyüyor. Popüler izleme kaynağı Coin Market Cap’tan gelen veriler, tüm alternatif kripto para birimlerinin toplam kapitalizasyonunun şu anda sadece 600 milyar $ ‘lık utangaç olduğunu gösteriyor. Bu, Bitcoin’in pazar hakimiyetini (dominance) % 60’a düşürdü.

Bununla birlikte, önümüzdeki hafta yakından bakmak için beş altcoin seçtik.

Yearn Finance (YFI)

YFI‘nin tanıtıma ihtiyacı yok. Bu, Yearn Finance ekosisteminin yönetişim belirtecidir ve kesinlikle tarih yazmıştır. İlginçtir ki, yaratıcısı Andre Cronje’nin sözleriyle takas edilmesi gerekmeyen değersiz bir madeni para olarak tasarlandı.

BlokchainTR daha dün, kripto para biriminin bir kez daha manşetlere çıktığını bildirdi . Şu anda işlem gördüğü yere geri dönmeden önce yaklaşık 52.000 $ ‘a yükseldi.

Hareket, görünüşe göre, dünyanın önde gelen kripto varlık yöneticisi Grayscale’in yeni bir girişim kurmasından kaynaklanıyordu – Delaware’de yasal bir güven ve kripto para birimine olan ilgiyi ima ediyordu.

Bununla birlikte, YFI’nin dolar değerindeki en son artışa rağmen, Bitcoin’e karşı işlem yaparken hala zirveye yaklaşmadığını belirtmekte fayda var.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, YFI şu anda yaklaşık 1 BTC civarında bir fiyatta seyrederken, tüm zamanların en yüksek BTC değeri 4 BTC’nin üzerinde.

Bu fiyatları bir daha görüp göremeyeceğimizi sadece zaman gösterecek, ancak DeFi endüstrisinin olduğu gibi patlamasıyla, bu tamamen söz konusu olmayabilir.

Tezos (XTZ)

Uyuyan dev Tezos. Kripto para birimi, 2020’nin başında en iyi performans gösterenlerden biriydi ve herkesin görüşünü onun üzerinde ayarlamış gibiydi.

Yine de bazı nedenlerden dolayı, XTZ yakın zamana kadar 2021’in büyük bir kısmında radar altında uçuyordu.

Görünüşe göre XTZ, yalnızca son dört gün içinde% 70 civarında inanılmaz bir artışa işaret ettiği için nihayet hız kazanıyor.

Bununla birlikte, yılın başından bu yana, XTZ, diğer altcoinlere kıyasla bir miktar gecikmeye işaret eden yaklaşık% 150 arttı.

XTZ, 12 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesini 5.44 $ civarında gösterdi ve şu anda bunun yaklaşık % 10 altında işlem görüyor.

Her halükarda, eğer sezon devam edecekse, Tezos sonunda uyanabilir ve pek çok kişinin buna inandığına inandığını yakalayabilir.

Polkadot (DOT)

Polkadot, şüphesiz 2021’deki en sıcak projelerden biridir (ancak bundan çok önce büyük potansiyele sahip bir proje olarak lanse edilmişti). Kripto para birimi yıla yaklaşık 9 dolardan başladı ve şu anda% 220’nin üzerinde.

Önemli gibi görünen kazanımlara bakılmaksızın, proje birbiri ardına duyuru yapmaya devam ediyor ve şimdiden üzerine inşa edilen yüzlerce saygın projeyi kendine çekiyor.

Birçoğu bunu bir sonraki Ethereum olarak lanse ediyor, ancak bu, tarihsel olarak olumlu bir katılımda başarısız olan bir iddia.

Bununla birlikte, Polkadot şüphesiz kripto para birimi alanında önde gelen projelerden biridir ve mevcut boğa piyasası devam ederse, muhteşem bir şekilde performans göstermeye devam etmesi muhtemeldir.

Binance Coin (BNB)

BNB – en büyük merkezi kripto para birimi. Sektör lideri olan Binance, son zamanlarda oldukça meşgul.

Dikkate alınması gereken şeylerden biri, BNB’nin arkasındaki şu anda deflasyonist mekanizma – şirket, dolaşımdaki arzı azaltan BNB tokenlerini yakmak için üç aylık karının bir kısmını alıyor.

Bununla birlikte, BNB’nin yaklaşık 150 $ ‘lık ATH’ye en son yükselişinin arkasında ciddi bir etken gibi görünen şey Binance Akıllı Zincir’dir.

Bu, Ethereum’un bir başka rakibi, ancak ondan farklı olarak, işlem ücretleri şu anda neredeyse yok ve onay süreleri de neredeyse anında yapılıyor.

Bununla etkileşimde bulunmak için, kullanıcıların BNB‘ye ihtiyacı var ve çeşitli BSC protokollerinde kilitlenen artan değer göz önüne alındığında, kripto para biriminin önünde hala uzun bir büyüme yolu olabilir.

REN Coin

REN, tüm DeFi ekosistemi için çok önemli bir projedir.

Ren Sanal Makinesi’ni (RenVM) kullanan yatırımcılar, Bitcoin’lerini (ve örneğin Bitcoin Cash gibi diğer Ethereum dışı varlıkları) Ethereum’a kolayca aktarabilir ve DeFi endüstrisine katılabilir.

Bu, aksi takdirde yeni ortaya çıkan alan için muazzam likiditenin kilidini açar ve REN, kesinlikle yararlanabileceği gücü sağlayan altyapıdır.

DeFi Pulse’tan elde edilen veriler, RenVM ile kilitlenmiş 1 milyar dolardan fazla değer olduğunu ortaya koyuyor ki bu kesinlikle iyi bir işaret.

Fiyatlandırma açısından, REN şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında, % 11 civarında işlem görüyor.

Kripto para işlemleri son derece riskli yatırımlardır. Yatırımlarınızı yaparken iyi araştırıp çok dikkatli olmalısınız.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here