Bitcoin’den Sonra Takip Edilecek En İyi 5 Coin

Altcoinler patlıyor. Bitcoin’in hakimiyetini yaklaşık (dominance) % 60’a düşürdüler. Önümüzdeki hafta izlenecek en iyi 5 altcoin’e bir göz atacağız.

Altseason hızla büyüyor. Popüler izleme kaynağı Coin Market Cap’tan gelen veriler, tüm alternatif kripto para birimlerinin toplam kapitalizasyonunun şu anda sadece 600 milyar $ ‘lık utangaç olduğunu gösteriyor. Bu, Bitcoin’in pazar hakimiyetini (dominance) % 60’a düşürdü.

Bununla birlikte, önümüzdeki hafta yakından bakmak için beş altcoin seçtik.

Yearn Finance (YFI)

YFI‘nin tanıtıma ihtiyacı yok. Bu, Yearn Finance ekosisteminin yönetişim belirtecidir ve kesinlikle tarih yazmıştır. İlginçtir ki, yaratıcısı Andre Cronje’nin sözleriyle takas edilmesi gerekmeyen değersiz bir madeni para olarak tasarlandı.

BlokchainTR daha dün, kripto para biriminin bir kez daha manşetlere çıktığını bildirdi . Şu anda işlem gördüğü yere geri dönmeden önce yaklaşık 52.000 $ ‘a yükseldi. 

Hareket, görünüşe göre, dünyanın önde gelen kripto varlık yöneticisi Grayscale’in yeni bir girişim kurmasından kaynaklanıyordu – Delaware’de yasal bir güven ve kripto para birimine olan ilgiyi ima ediyordu.

Bununla birlikte, YFI’nin dolar değerindeki en son artışa rağmen, Bitcoin’e karşı işlem yaparken hala zirveye yaklaşmadığını belirtmekte fayda var.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, YFI şu anda yaklaşık 1 BTC civarında bir fiyatta seyrederken, tüm zamanların en yüksek BTC değeri 4 BTC’nin üzerinde. 

Bu fiyatları bir daha görüp göremeyeceğimizi sadece zaman gösterecek, ancak DeFi endüstrisinin olduğu gibi patlamasıyla, bu tamamen söz konusu olmayabilir.

Tezos (XTZ)

Uyuyan dev Tezos. Kripto para birimi, 2020’nin başında en iyi performans gösterenlerden biriydi ve herkesin görüşünü onun üzerinde ayarlamış gibiydi. 

Yine de bazı nedenlerden dolayı, XTZ yakın zamana kadar 2021’in büyük bir kısmında radar altında uçuyordu.

Görünüşe göre XTZ, yalnızca son dört gün içinde% 70 civarında inanılmaz bir artışa işaret ettiği için nihayet hız kazanıyor. 

Bununla birlikte, yılın başından bu yana, XTZ, diğer altcoinlere kıyasla bir miktar gecikmeye işaret eden yaklaşık% 150 arttı.

XTZ, 12 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesini 5.44 $ civarında gösterdi ve şu anda bunun yaklaşık % 10 altında işlem görüyor.

Her halükarda, eğer sezon devam edecekse, Tezos sonunda uyanabilir ve pek çok kişinin buna inandığına inandığını yakalayabilir.

Polkadot (DOT)

Polkadot, şüphesiz 2021’deki en sıcak projelerden biridir (ancak bundan çok önce büyük potansiyele sahip bir proje olarak lanse edilmişti). Kripto para birimi yıla yaklaşık 9 dolardan başladı ve şu anda% 220’nin üzerinde.

Önemli gibi görünen kazanımlara bakılmaksızın, proje birbiri ardına duyuru yapmaya devam ediyor ve şimdiden üzerine inşa edilen yüzlerce saygın projeyi kendine çekiyor.

Birçoğu bunu bir sonraki Ethereum olarak lanse ediyor, ancak bu, tarihsel olarak olumlu bir katılımda başarısız olan bir iddia. 

Bununla birlikte, Polkadot şüphesiz kripto para birimi alanında önde gelen projelerden biridir ve mevcut boğa piyasası devam ederse, muhteşem bir şekilde performans göstermeye devam etmesi muhtemeldir.

Binance Coin (BNB)

BNB – en büyük merkezi kripto para birimi. Sektör lideri olan Binance, son zamanlarda oldukça meşgul. 

Dikkate alınması gereken şeylerden biri, BNB’nin arkasındaki şu anda deflasyonist mekanizma – şirket, dolaşımdaki arzı azaltan BNB tokenlerini yakmak için üç aylık karının bir kısmını alıyor.

Bununla birlikte, BNB’nin yaklaşık 150 $ ‘lık ATH’ye en son yükselişinin arkasında ciddi bir etken gibi görünen şey Binance Akıllı Zincir’dir.

Bu, Ethereum’un bir başka rakibi, ancak ondan farklı olarak, işlem ücretleri şu anda neredeyse yok ve onay süreleri de neredeyse anında yapılıyor. 

Bununla etkileşimde bulunmak için, kullanıcıların BNB‘ye ihtiyacı var ve çeşitli BSC protokollerinde kilitlenen artan değer göz önüne alındığında, kripto para biriminin önünde hala uzun bir büyüme yolu olabilir.

REN Coin

REN, tüm DeFi ekosistemi için çok önemli bir projedir. 

Ren Sanal Makinesi’ni (RenVM) kullanan yatırımcılar, Bitcoin’lerini (ve örneğin Bitcoin Cash gibi diğer Ethereum dışı varlıkları) Ethereum’a kolayca aktarabilir ve DeFi endüstrisine katılabilir.

Bu, aksi takdirde yeni ortaya çıkan alan için muazzam likiditenin kilidini açar ve REN, kesinlikle yararlanabileceği gücü sağlayan altyapıdır.

DeFi Pulse’tan elde edilen veriler, RenVM ile kilitlenmiş 1 milyar dolardan fazla değer olduğunu ortaya koyuyor ki bu kesinlikle iyi bir işaret. 

Fiyatlandırma açısından, REN şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında, % 11 civarında işlem görüyor.

Kripto para işlemleri son derece riskli yatırımlardır. Yatırımlarınızı yaparken iyi araştırıp çok dikkatli olmalısınız.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
21,402.00 $
21,402.00 $
2.98%
ethereumEthereum
1,234.12 $
1,234.12 $
8.63%
tetherTether
0.999342 $
0.999342 $
0%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.19%
bnbBNB
241.29 $
241.29 $
5.88%
xrpXRP
0.370242 $
0.370242 $
11.35%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.18%
cardanoCardano
0.505459 $
0.505459 $
6.26%
solanaSolana
42.38 $
42.38 $
12.88%
polkadotPolkadot
8.21 $
8.21 $
6.74%

Benzer Haberler