Home Kripto Para Haberleri Bitcoin Yenilenebilir Enerji Sayesinde Tam Potansiyeline Ulaşacak, Ripple CEO’su Konuştu

Bitcoin Yenilenebilir Enerji Sayesinde Tam Potansiyeline Ulaşacak, Ripple CEO’su Konuştu

0
Bitcoin Yenilenebilir Enerji Sayesinde Tam Potansiyeline Ulaşacak, Ripple CEO’su Konuştu

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto para birimi alanının tam potansiyeline ancak bitcoin madenciliği% 100 yenilenebilir enerji kullanmaya başladıktan sonra ulaşabileceğini söyledi.

Ripple’ın CEO’su Brad Galinghouse, Bitcoin konusundaki duruşunu netleştirerek, buna karşı bir yasağı savunmadığını açıkladı. Bununla birlikte, BTC ile yapılan bir işlemin yaklaşık 75 galon petrol gerektirdiğini vurguladı ve tüm kripto alanının bitcoin madenciliğini temiz bir enerji işine dönüştürmeyi hedeflemesi gerektiğini belirtti.

BTC’nin Enerji Sorununa Acilen Çözüm Bulunmalı!

BTC’nin hızla artan fiyatı dünyanın dikkatini çekti. Bazıları benzersiz özellikleri nedeniyle varlıkları övmekte hızlı davranırken, diğerleri bitcoin madenciliği de dahil olmak üzere bu özelliklerin olumsuz kısmına odaklandı.

İşlemleri doğrulama, ağı güvence altına alma ve nihayetinde yeni madeni paralar yaratma süreci çok fazla elektrik kullanıyor ve bu da varlığın verdiği zararla ilgili endişeleri artırıyor. Son zamanlarda, Bill Gates ve Janet Yellen gibi isimler bu konuda özellikle ses getirdi.

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse da yakın tarihli bir Bloomberg röportajında bu konuya değindi .

“Ödeme mekanizması olarak Bitcoin, insanlığın şimdiye kadar yarattığı en az verimli ödeme mekanizmaları arasında yer alıyor çünkü Bitcoin’in fiyatı arttıkça, enerji tüketimi ve karbon ayak izi agresif bir şekilde ölçeklenmeye devam ediyor. bir Bitcoin işlemi yaklaşık 75 galon benzinin yakılmasına eşdeğer Bunu göz önüne almamız gerekli. “

Bitcoin’i değer deposu yeteneklerinden ötürü övmesine ve varlığı “istisnai” olarak adlandırmasına rağmen, sözleri onun matematiğini ve bir bütün olarak kripto para desteğini sorgulayan çok sayıda BTC savunucusunu kışkırttı.

Garlinghouse BTC Duruşunu Açıkladı

Şirketi ABD SEC aleyhine açılan bir davanın ortasında olan Garlinghouse, Twitter saldırılarına hızlı yanıt verdi.

Nihayetinde, BTC’nin madenciliğinin % 100’ünün yenilenebilir enerjiden gelebilmesi için insanları yeterli bir çözüm bulmaya odaklanmaya çağırdı ve bu da tüm endüstrinin “tam potansiyeline ulaşmasına” yardımcı olur.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here