Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Yeni Bir Rekor Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Belirledi, Sonunda 50 Bin Doları Geçecek mi?

Bitcoin Yeni Bir Rekor Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Belirledi, Sonunda 50 Bin Doları Geçecek mi?

0
Bitcoin Yeni Bir Rekor Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Belirledi, Sonunda 50 Bin Doları Geçecek mi?

Bitcoin, yalnızca son 12 saatte 2.000 dolardan fazla kayda değer bir artış gösterdi ve fiyatını yeni bir ATH’ye itti. Sonunda imrenilen BTC fiyatı 50.000 $ dolar seviyesini kırmanın zamanı geldi mi?

Bitcoin kendini hatırlatıyor. Kripto para birimi, son 12 saat içinde 2.000 dolardan fazla etkileyici bir artış gördü. Bu, 49.000 $ ‘ın üzerine yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına izin verdi. Altcoinler hafif düşüşler gösterdikçe BTC baskınlık endeksi de arttı.

Bitcoin Fiyatının Gözü 50 Bin Dolar Üzeri

Geçtiğimiz birkaç gün, kripto para birimi 49.000 $ ‘a düştüğü için Bitcoin’in fiyatının oldukça kararsız olduğunu gördü.

12 Şubat’tan bu yana, BTC dün 46.100 dolara kadar düşerek 46 bin dolar ile 48 bin dolar arasında işlem görüyordu. 

Bununla birlikte, son 12 saat içinde, kripto para birimi zemini durdu ve yeni bir ayak uydurdu ve sadece birkaç saat önce 49.361 $ ‘a (Bitstamp’ta) yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemek için 2.000 $’ dan fazla kazanç elde etti.

Bunu akılda tutarak, birincil kripto para birimi için bir sonraki hedef, gıpta edilen 50.000 dolarlık işaret gibi görünüyor. 

En son artışın , finansal hizmetler kralı Morgan Stanely’nin şu anda 150 milyar dolarlık varlıkları denetleyen yatırım kollarından birinde yatırımcıları için uygun bir yatırım olup olmadığını belirlemek için Bitcoin’e baktığı haberini takip ettiğini de belirtmek gerekir

BTC, 50.000 $ seviyesini fethedebilirse, direnç bundan sonra 50.400 $, 51.400 $ ve 53.400 $ ‘da bekleniyor.

Altcoinler Nefes Alır

Neredeyse her zaman olduğu gibi, Bitcoin’in fiyatı artmaya başladığında, altcoinler geride kalma eğilimindedir ve şu anda olan şey bu gibi görünüyor. 

Büyük kripto para birimlerinin çoğu, 7 günlük bir süre içinde büyük kazançlar elde etmesine rağmen, son 24 saat içinde bazıları hafif kayıplar gösteriyor.

Cardano yaklaşık% 4.81, Polkadot’un DOT’u yaklaşık% 3.5, BNB ise% 1 düştü.

ETH tam olarak 24 saat önce olduğu yerde işlem görürken, Litecoin ve Chainlink, bu yazının yazıldığı sırada her iki kripto para birimi de% 12’den fazla arttığı için fayda sağlıyor gibi görünüyor.

Bitcoin Cash (BCH) ilk 10’un en büyük galibi. Madeni para, son 24 saatte% 22’lik büyük bir artış gördü ve fiyatı şu anda 700 doların üzerinde seyrediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here