Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin veya Ethereum Bir Para Birimi Olarak Kullanılamaz!

Bitcoin veya Ethereum Bir Para Birimi Olarak Kullanılamaz!

0
Bitcoin veya Ethereum Bir Para Birimi Olarak Kullanılamaz!

Eski Block.one Baş teknoloji sorumlusu Daniel Larimer Bitcoin (BTC) üzerine tahminini hatırlatarak EOS para birimi olarak kullanılabilir olmasının nedeni açıkladı. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) banka rezervleri için olduğunu belirtti. Neden mi?

Larimer, 2010’da Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirlik darboğazlarını öngördü

Daniel Larimer, 2010’dan itibaren Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirliği konusundaki görüşünü Twitter’da hatırladı . On bir yıl önce, gizemli Bitcoin (BTC) mucidi Satoshi Nakamoto ile yaptığı tartışmada, Bitcoin’in (BTC) mikro işlemlere uygun olmayacağını itiraf etti.

Bu nedenle, Bay Larimer’e göre, Bitcoin (BTC) artık yalnızca bankadan bankaya işlemlerde kullanılabiliyor. 500 $ ‘ın altındaki ödemeler için ücretler, kredi kartları gibi geleneksel merkezi bankacılık sistemlerinden daha yüksektir.

İkinci katmanlı bir Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirlik çözümü olan Lightning Network ile ilgili sorulan Larimer, sorunları çözmediğini vurguluyor.

Yıldırım ödeme kanallarının yalnızca bankalar tarafından kullanılabileceğini, çünkü tüm karşı tarafların tam Bitcoin (BTC) düğüm işlemleri konusunda tetikte olması gerektiğini söyledi.

Bitcoin İçin Çözüm Yolları Var

Eos Public Chain ve onun temel varlığı EOS’un benzer darboğazları olmadığını vurguladı. EOS bir para birimi olarak kullanılabilirken, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), devasa benimseme ölçeklerinde bile yalnızca yatırım için kullanılacaktır.

Bununla birlikte, Bitcoin (BTC) ‘nin bu sınırlamalardan kurtulmasına yardımcı olabilecek iki teknik kavram vardır. İlk olarak, Bitcoin (BTC) daha büyük blokları işlemelidir. Ardından, Bitcoin (BTC) ağı, ana ağ üzerindeki baskıyı azaltmak için bazı işlem verilerini zincir dışına taşımalıdır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here